Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kedves Ufosok olvassátok el...

Kedves Ufosok olvassátok el ezt, kérlek titeket és mondjatok véleményt, átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 13. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sellők, óriások nem léteznek, de ufók igen. Igaz, hogy a roswelli eset "hamisítvány", de azon kívül számtalan ufó és ufónauta-észlelés történt a világban, többek között én is találkoztam idegen lényekkel.
2011. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze a harmadikra gondoltam es szerintem is leteznek urlenyek!A rosewelli eset hamisitvany es ugyan milyen lenyekkel talakoztal te mar ?
2011. márc. 13. 11:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem hamis a Roswelli eset. Egyszerüen azt a tényt akarták nyilvánosságra hozni hogy hamis, átverés, hogy ne legyen bizonyíték arról hogy léteznek idegen lények. A film készítőinek ajánlottak két lehetőséget. Az egyik, vagy felvállalják és bejelentik maguktól hogy csaltak (ami nem igaz), vagy meghalnak. A készítőket rá kényszerítették hogy saját maguk ellen valljanak. Bevallották hogy hamis és elmagyarázták hogy valójában bárányagyat és csirkebelet használtak. Kénytelenek voltak hamis tanuvallomást tenni saját maguk ellen, mert az életük fontosabb volt mint a film valódisága. Az emberek pedig be is vették hogy a film hamis, sikerült a filmet ilyen szinten semmisnek tekinteni.
2011. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze utolso en pedig csillamponi vagyok nem kellene mindig osszeeskuves elmeleteket gyartani!Akkor talan nem tartana itt a vilag ha ok mondjak ugy van nem hamisitanak mindent!
2011. márc. 13. 12:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Illetve helyesbítek. valójában nem is ők készítették a filmet. Kellett pár ember aki elviszi a balhét és ezeket szemelték ki. Az igazi készítőket vagy soha nem találják meg, vagy már megölték őket ezt nem lehet tudni. De a hamis készítők akik bejelentették hogy ők készítették, azok is csak azért vállalták fel a balhé elsimítását mert rá lettek kényszerítve. Önszántukból nem akarták volna. Az igazi készítők soha nem vallanák be hogy hamis, mert ha valaki csinál több millió dollár értékű filmet (mert azt híresztelték hogy ennyibe került a film) akkor nem jelenti be hogy hamis. Ha te csinálsz valamiről egy hamis filmet ami rengeteg pénzedbe került te elárulnád hogy hamis? NEM! Mért tennél ilyet? Nem azért költöttél rá annyi lét. Hülye lennél elárulni! Ezért kellettek a hamis készítők akik elviszik a balhét. Sikerült! Az emberek hiszékenyek mindent el hisznek és be is vették hogy hamis!
2011. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hanem hogy az egeszet csak azert csinaltak hogy szenzacio legyen kesobb ahogy a tudomany fejlodott megvizsgaltak volna a videot es minden mast ezmiatt vallottak be az egeszet!Lehet hogy csak egy viccnek akartak csinalni nem kell mindjart az osszeeskuves elmelet !
2011. márc. 13. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Ufók léteznek, hogy jártak-e már itt vagy hogy még mindig itt járnak közöttünk láthatatlanul (ne szó szerint értsd hogy láthatatlanul) az sem kizárt hogy hamis vagy sem ez a videó felvétel az sem kizárt, ki tudja hogy a kormány még mi mindent rejtegethetnek a pincéjükben amit nem tárnak fel előttünk nehogy problémák adódhassanak a információ kiszivárgásáért vagy feltátásáért. (Kérdező nekem ez a véleményem a videóról, de még nem jelenti azt hogy el is hittem ami rajta van lehet hamisítvány is.)
2011. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a megvizsgálásokat...
2011. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az egész világ elhitte a sellőt, meg az óriást, meg az idegent?

Pfff... Rosszul fogalmaztak, mivel én ezekről eddig nem is tudtam szóval nem 10.000.000.000 ember hitte el, hanem csak 9.999.999.999 :D És ez nem az egész világ, hanem épp hogy az egész világ...

2011. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a film nagy átverés volt, de attól még lehetnek UFÓK.
2011. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!