Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kérdezném azokat akik nem...

M@x kérdése:

Kérdezném azokat akik nem hisznek a Földön kívüli Lényeket azok miért nem?

Figyelt kérdés
Mert még nem láttak egyet sem a két szemükkel?
2011. febr. 22. 16:33
1 2 3
 21/28 potion ***** válasza:
Most azokra a kétes jellegű videókra gondolsz? Azokhoz inkább nem szólok:D amúgy én se vagyok nagyon okosabb nálad nehogy azt hidd én is csak 15 vagyok
2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Most már mindketten felvállaltuk - nagyjából - magunkat úgyhogy fogadjuk el egymás nézeteit. És igen minden videó kétes, mert szinte bármit meg lehet csinálni, de ez attól függ, hogy hányszor, milyen szemszögből nézed meg. Sok mindenen múlik, hogy egy embernek milyen a világnézete.
2011. febr. 22. 21:27
 23/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: Jó látni, hogy ilyen fiatalon, ennyire érdekel ez a téma és sokkal érettebben viselkedsz mint földhöz ragadt gondolkodású "embertársaid". És a kételkedőknek: a mi galaxisunkban úgy 150-200 milliárd csillag van, és a Tejút egy kis galaxisnak számít. A világegyetemben több csillag van mint porszem a földön, és ennek mi elhanyagolható részét ismerjük. A legnagyobb ostobaság kijelenteni, hogy ezen a parányi bolygón létezik csak élet az egész univerzumban. Akit komolyan érdekel a világegyetem valódi felépítése, nézzen utána Steven Hawking Húrelméletének!
2011. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Gyerekként én is hittem a földönkívüliekben. Esténként mikor kiültem a kertben gyakran láttam UFOkat. Még a szellemekben is hittem, de ez más téma.

De aztán felcseperedtem, sokat tanultam, tapasztaltam az életben, és nem öregen, 26 évesen rájöttem, hogy itt ebben a világban nincs semmi ilyesmi. Lehet élnek lények valahol messzire, de hozzánk még nem jött egy sem.

Az világűr pedig tényleg fantasztikus dolog, érdemes vele foglalkozni, hogy végtelen-e vagy sem, még nem tudják. Van egy elképzelés, hogy a világűr végtelen kiterjedésű, és, ha van is határa, tágulása és sűrűségének folytonos csökkenése miatt elérhetetlen, tehát végtelen.

Még annyit, hogy a szkeptikus, nem egyenlő azzal, hogy földhözragadt. Erre mondanám, hogy akkor "ti" akik hisztek az "UFOkban" két lábbal a föld felett lebegtek?!

Ez örök vita lesz, ha te hiszel benne, higgyél, ne foglalkozz mással.

2011. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nos, akkor nézzük csak! :)

Soha nem mondtam, hogy nem hiszek a földön kívüli élet létezésében, sőt! 100% biztos vagyok benne, hogy ebben az elképzelhetetlenül nagy univerzumban van még nagyon sok intelligens élet máshol is. De! Abban már igen csak kételkedem, hogy ezek nap mint nap meglátogatnak minket, azokat a videókat, amiket sokszor belinkeltek pár óra alatt össze lehet rakni, sokan meg bizonyítékot kiáltanak!

Nézzük tudományos oldalról: Sem a SETI, sem a NASA, sem amatőr rádió, és más csillagászok sem hoztak olyan megbízhatóan igazolható hírt, hogy megvan E.T.

És amíg ilyen nem történik addig én fenntartom a jogot, hogy ne dőljek be a kamu videóknak, vagy kamu ufo-kutatóknak, akik azokból élnek akik hisznek nekik, és megveszik a könyvüket, szóval muszáj szenzációt produkálniuk.

2011. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Egyébként nagyon izgalmas téma a csillagászat, kozmológia, nem baj ha foglalkoztat a földönkívüliek léte sem, de azért mindent még 12 évesen sem kell elhinni.

További jó kutatást!

2011. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Én hiszek benne h van élet máshol is, és nem az E.T. alapján. Szerintem elég beképzelt dolog kijelenteni h ,,mi vagyunk az egyetlenek az egész univerzumban!" Az, hogy az eddigi műszerek nem tudtak elég messzire eljutni kapcsolatfelvételhez, vagy kutatáshoz nem jelenti azt, hogy nagy semmi van odakinnt. Még a Föld sincs teljes egészében felfedezve, mert vannak helyek amiket nem lehet megközelíteni. Akkor ehhez képest sehol se állnak a világűr átkutatásában.

És még egy dolog, számomra ijesztőbb lenne a tudat, hogy senki más nincs rajtunk kívül, mint az h vannak.

2011. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én azért nem hiszek mert pl amikor a rádióban felolvasták azt a történetet majdnem kitört a világvége pedig csak egy könyv volt. Ugyan ez a fényképekkel,videókkal... Manapság bármit meg lehet csinálni egy jó programmal.
2011. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!