Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kérdezném azokat akik nem...

M@x kérdése:

Kérdezném azokat akik nem hisznek a Földön kívüli Lényeket azok miért nem?

Figyelt kérdés
Mert még nem láttak egyet sem a két szemükkel?
2011. febr. 22. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Digo én már láttalak írni máskor is ide. Mond mért érdekel ez a témakör ha nem hiszel a földönkívüliekben? Mert ez pont nem a racionális gondolkodásod tükrözi. Már bocs de ha nem racionális akkor az se racionális hogy ide írsz. Ergo logikátlan az itt léted.
2011. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek 18,37-el!
2011. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Na, Digo, kiosztott egy 12 éves?
2011. febr. 22. 19:38
 14/28 anonim ***** válasza:
Valóban nem létezik végtelen.
2011. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 potion ***** válasza:

Jajj de okosnak képzelitek magatokat 12 évesen.

Nem tudjátok elválasztani ezt a 2 fogalmat:

Racionálisan gondolkodás és a makacsan ugyanazt szajkózni

lehet álasztani ti melyikek vagytok. segítek ti nem az elsők vagytok :)

2011. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 potion ***** válasza:
*vagy az és a helyett
2011. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Potion, én nem mondtam hogy: hú, én vagyok a legokosabb!

Nem! Én felvállaltam a koromat, és nem makacsul ugyanazt szajkózom csak kíváncsi vagyok rá hogy akik nem hisznek benne azok miért nem?!

Egyébként te sem az eredeti kérdésemre válaszoltál.

2011. febr. 22. 20:35
 18/28 potion ***** válasza:

Mert már fel van téve 3 ilyen kérdés :)

de szinte nincs olyan ember aki nem fogadná el hogy csak mi vagyunk. Csak ti hiszitek azt hogy ha azt mondjuk egy videóra hogy én ezt nem veszem be akkor rögtön olyannak tituláljátok

2011. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha nem is végtelen az Univerzum, meglehetősen nagy:D

Én se tudom elképzelni, hogy más bolygón nincs élet, így mondhatni hiszek a földönkívüliekben.

De mindig megpróbálom tökön rúgni magam, mikor jön valami nagyon okos, olyan kérdésekkel, mint hogy ki tudná megmondani az UFÓk összpopulációját, aminek abszolút semmi értelme. Szerintem az, hogy létezik a földön kívül élet (amely egyébként valószínűleg nagyon-nagyon idegen a földi élettől. Az én egyik nagyon régi fantáziálásom, hogy egyes bolygókon gázból vannak az élőlények:D) nem jelenti azt, hogy

1. már felvették velünk a kapcsolatot

2. egyáltalán hogy humanoidok, hasonló a technológiájuk, mint a mienk, csak sokkal fejlettebb

3. hogy a föld elpusztítására, leigázására stb készülnek

4. hogy zöldek:)

5. hogy szén alapúak, hogy a mi felfogásunk szerint élőnek számítanak, a mi logikánk szerint gondolkodnak...

2011. febr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Potion, nem kéne mindegyik Ufó-hívőt ugyanolyannak nézni. Én például elfogadNÁM azt hogy csak egyedül vagyunk de ez hogy lenne lehetséges a táguló Világegyetemben? Próbálok egyre higgadtabban és tárgyilagosabban válaszolni mindenre. És hidd el ez egy korombelinek nem könnyű. Én elfogadom azt, hogy te nem hiszel ebben. De csak akkor ha alátámasztjátok valamivel.
2011. febr. 22. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!