Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kérdezném azokat akik nem...

M@x kérdése:

Kérdezném azokat akik nem hisznek a Földön kívüli Lényeket azok miért nem?

Figyelt kérdés
Mert még nem láttak egyet sem a két szemükkel?
2011. febr. 22. 16:33
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Jav. Lényekben
2011. febr. 22. 16:37
 2/28 anonim ***** válasza:
Ők akkor se ha látnának. Azt hinnék valami bábú és szétrugdosnák :D
2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Mert még 1 db-ot sem látott soha, senki (olyan 100 milliárd ember közül).
2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy szerintem van máshol is élet a Földön kívül. Elvégre számomra az elképzelhetetlen, hogy a világűr végtelen, és ez az egyetlen bolygó, ahol élet van. Én azokban az űrlényekben nem hiszek, amiket most mutogatnak, kopasz lények, nagy szemekkel... Nem tudhatjuk hogy néz ki egy földönkívüli, akkor miért próbálnánk meg ábrázolni? Tehát én hiszek abban, hogy máshol is van élet. Nemtudom, nekem mindigis az volt furcsa, hogy a világűr végtelen. Sehogysem tudom elképzelni, hogy végtelen, és sehol sincs vége. Te nem vagy így ezzel?
2011. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ezen még el se gondolkodtam...
2011. febr. 22. 16:43
 6/28 anonim ***** válasza:
A világűr végén egy kitapétázott fal van. Vigyázz ha a vége felé mész lassíts hogy neki ne ütközz :D
2011. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mivel olyan hülyék vagyunk, hogy nem tudjuk felfogni a metorológiai léggőmb és egyéb közlekedési lámpa jelenségek idegen civilizációkkal asszociáló elméleteket.
2011. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelnétek az iskolában, és nem földönkívüliekről fantáziálnátok, akkor tudnátok hogy a világűr (univerzum) nem végtelen. 13.7 milliárd éve tágul, és ami tágul az nem lehet végtelen, de titeket gondolom ez nem érdekel, és az sem hogy még senki nem találkozott földönkívüliekkel (ezt SOHA SENKI nem bizonyította hitelt érdemlően), ezért nem hisznek az olyan emberek a földönkívüliek LÁTOGATÁSÁBAN, akik elmúltak 12 évesek, és tudnak racionálisan gondolkodni.
2011. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Digo ez neked szól:

1.: Képzeld 5-ös vagyok az iskolában.

2.: Nem csak fantáziálok hanem kutatok.

3.: Nem egyedül.

4.: Február elején volt a 12. születésnapom.

5.: Mindenkinek joga van hinni azt amit akar, én csak kérdeztem hogy miért nem, de te nem a kérdésemre válaszoltál.

6.: Ha nem veted föl annak a lehetőségét hogy létezhetnek akkor Elme szintjén nem állsz magasabban mint én. (Ezzel nem megbántani akartalak.)


Várom a következő válaszodat.

2011. febr. 22. 18:34
 10/28 A kérdező kommentje:
Még nem tanultunk az Univerzumról, de most egy új dologgal gazdagítottad tudásomat. Nem hinném, hogy az űrlények leállnak fotózkodni. Nekik az nem gond hogy ha valaki nem hisz bennük, de legyen aki TUDJA hogy léteznek.
2011. febr. 22. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!