Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen iskolát kell kijárnia...

Milyen iskolát kell kijárnia egy UFÓ ktatónak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek az UFÓ-k ! Én is szeretnék olyan sokmindenben állást foglalni, mint az itteniek példáúl és szeretnék népszerű is lenni.

Milyen iskolát kell kijárnia egy UFÓsnek ? Biztosan kell sok fizika meg matematika, talán fikikus vagy fizika tanárt esetleg főiskolai fizikát vagy mérnöki fizikát ? Az ittenieknek is biztosan megvan ez, 404 meg diator Tinektek példáúl melyik van meg, hogy ilyen sokmindenben hiteles álláspotot tudtok adni ?


2011. febr. 20. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ej wazze, fáradt vagyok.


Szóval SOTE...

2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:48"


"remélem segítettem sokat!"


Igen, Köszi !


Visszaolvastam sok kérdést itt és régebbről találtam olyan neveket akik már nincsenek a friss hozzászólásokban.


Szenthelyi Árpád ténleg fizikus tanuló, vagy Zoltánkvantumfizikus is fizikus ? ufó-kutató az is tanult valamit ? Most már miért nincsenek itt ?


Olyan érdekelne, akinek van képzettsége privátban hogy beszélgethetek bárkivel aki ilyen téren kompetens ?

2011. febr. 21. 09:16
 13/15 anonim ***** válasza:

Árpád egy elmebeteg 6 elemivel.

Zoltánkvantumfizikus valószínűleg tényleg tanult valamit (minimum egy érettségit), ez látszódott az írásaiból, de az 100%, hogy fizikát max gimnáziumban tanult, mert köze hozzá nulla.

UFO-kutató szintén egy Diatorhoz hasonló agyament tizenéves.


Saját állításuk szerint azért nincsenek itt, mert "nem érdemeljük meg a tudásukat", a gyakorlatban azért, mert eleinte még néhány 8-10 év körüli gyerek hitt nekik (amíg mindenki más röhögött rajtuk), mostmár mindenki röhög rajtuk.

2011. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék ha Diator, 404, Szenthelyi, és a többi agyamentnek lenne bármilyen fizikus, vagy csillagász végzettsége, akkora baromságokat hordtak itt össze a 3 közeledő űrhajótól a plejádokon át a földi ellenállási mozgalomig, hogy a neuro-pszichiátrián szobrot avattak nekik.
2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
kérdezd a CIA-t, nekem az az érdekes, hogy az UFÓ észlelések kb 99%-a Új-Mexikó, Nevada, s észak mexikóban történik... 51-es körzet körül, szinte mind. csak arra kíváncsiak az idegenek?
2011. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!