Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen iskolát kell kijárnia...

Milyen iskolát kell kijárnia egy UFÓ ktatónak?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek az UFÓ-k ! Én is szeretnék olyan sokmindenben állást foglalni, mint az itteniek példáúl és szeretnék népszerű is lenni.

Milyen iskolát kell kijárnia egy UFÓsnek ? Biztosan kell sok fizika meg matematika, talán fikikus vagy fizika tanárt esetleg főiskolai fizikát vagy mérnöki fizikát ? Az ittenieknek is biztosan megvan ez, 404 meg diator Tinektek példáúl melyik van meg, hogy ilyen sokmindenben hiteles álláspotot tudtok adni ?


2011. febr. 20. 19:58
1 2
 1/15 iDev ***** válasza:
Egy OKJ-s nagycsoport elég.
2011. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elég bejutni a fizikus szakra, aztán kibukni onnan, és elvégezni egy Okj-s újságíróit.

Vagy újságírói + okj-s asztrológus.

Újságírói mindenképpen kell.



Persze ha komolyan akarod csinálni, akkor asztrofizikusnak kell tanulnod, de én nem vagyok benne biztos, hogy ebben az országban olyan nagyon támogatná ezt a tevékenységet a kormány.


De ki tudja.

2011. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tessék, ez itt a "Magyar Náza"


[link]

2011. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Először meg kéne tanuld normálisan leírni annak a nevét, amivel foglalkozni szeretnél.. Egyébként ebből szerntem nem lehet megélni, max hobbinak jó, vagy nem tdom. Szerintem sem nagyon támogatja az állam..
2011. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Össze kell olvasni nagycsomó ufómagazint, az újságíró iskola megtanít hogyan ferdítsük el a tényeket, meg hallgassuk el az igazságot nem beszélve arról, hogy tudsz utána olyanokról is beszélni aminek semmi konkrét mondanivalója nincsen.
2011. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amilyen "hiteles" álláspontok itt megjelennek,ahhoz nem kell semmilyen végzettség! Elég,ha jó a fantáziád! Te is tudhatsz ilyen dolgokat kitalálni.
2011. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves, de naiv kérdező vagy. Először is, a híres, komoly tudományos ismeretekkel és végzettséggel rendelkező UFO-kutatók nem járnak a Gyakori Kérdésekre. Az itt jelentkező ál-szakértőknek nagy vonzalmuk van az ufológia iránt, de mint az a hozzászólásaikból kiderül nem a kérdés tudományos elemzésében, hanem a különböző UFO-szektáktól átvett hókuszpókuszokban (plejádok stb) jeleskednek. Ezzel sikerül néhány, a témában járatlan, de a földönkívüli élet misztikusságára fogékony fiatalt elkápráztatniuk. Tehát, ha érdekel a téma, olvass hiteles szakirodalmat, tanulj fizikát, csillagászatot, ne pedig a "krixkrax-okból" szerezz megtévesztő információkat.
2011. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
10%
Ezeknek sincsen semmilyen végzettségük, csak ide járnak trollkodni... De semmi valóságalapja nincsen az írásaiknak...
2011. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

ÚÚÚRISTEN

najó, először is szájba rúgom magam. oké, megvolt.

jó. először is, ha nem csak "UFÓs" akarsz lenni, hanem esetleg csillagász, akkor valamelyik egyetem természettudományi karán földtudományi szakon kell csillagászatra szakosodnod. ha megelégszel az "UFO te-jó-ég szakértővel", akkor újságírói képesítésre van szükséged. ezen a téren nem vagyok jártas, de van, aki egy félig megszerzett szociológia diplomával kerül blikkbe. szerintem igazából képesítés sem szükséges. felveszed a kapcsolatot az UFO magazinnal (vagy mi a neve), akár most, akárhányévesen, és majd ők megmondják a frankót.


egyébként a valóságban nem úgy működik, mint a filmekben, ha nincs csillagász diplomád és nem a nasának dolgozol, vagy valami komolyabb szervnek, mindenki hóbortosnak fog gondolni (meg mindenhogy), nem leszel népszerű, és az emberek diliházba akarnak juttatni. sok szerencsét!

2011. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

PéldáÚl ahhoz, hogy UFÓsnEk mehess elég a 8 általános, sőt, valójában ha tudsz olvasni és írni (hülyeségeket) az is bőven elég. FiKiKát is nagyon érdemes tanulni.


Diatornak például még nincs érettségije sem még HITELES ÁLLÁSPONTOT tud adni (lol).


404 pedig a SOTA pszichiátriáján tanulta a sok-sok tudását, amit birtokol (mint bentlakó beteg).


remélem segítettem sokat!

2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!