Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik az Univerzum törvényei?

M@x kérdése:

Mik az Univerzum törvényei?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 12:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
39%

kipusztitsa xD

ez jóóóó!!!

nyelvtanból 1es!

még nem olvastam tovább, félbeszakított a röhögőgörcs!!xD

2011. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

na, végigolvastam, és meg kell hogy mondjam érdekes volt de nem értek valamit, 404 állítólag ember nem?

de az ember sem tökéletes, akkor ő miért az?

mert ugye aki ismeri az "univerzum törvényeit" az tökéletes.

na mind1.


Írtad hogy "halhatatlan lények" ezzel nem nagyon értek egyet, olyan hogy halhatatlan NEM létezik!

aki halhatatlan arra nem hat az idő múlása, de akkor nincs is idő?márpedig ha nincs akkor mi miért öregszünk?


van itt még valami, TE 404 honnan tudod az univerzum törvényét?

eljöttek hozzád a krixkraxo-k és lediktálták neked ezeket vagy mi?

és légyszi erre őszintén válaszolj, mert ha ezt is mi amberek találtuk ki akkor ugyanolyan jelentéktelen és semmibe vehető mint a Biblia!


és hogy a Bibliával kapcsolatos kérdéseidre válaszoljak,

a Biblia mindet megindokolja, csak el kell olvasni!

Egyébként én sem vagyok hívő, de tiszteletben tartom azokat akik hisznek Istenben vagy bármi már istenségben.

2011. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
Ellentmondást találtál a Bibliában? Gratulálok. Szimbolikáról hallottál már, vagy azt nem tartalmazzák az univerzum törvényei?
2011. febr. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Amugy tényleg nincs Isten ezt még a hülye is látja. Ha lenne nem hagyná hogy szenvedjünk. jajj de agy mosottak vagytok! NINCS ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Klipi ***** válasza:
100%
Isten van,csak te nem vagy tisztában a dolgokkal,kedves utolsó! Mindennek megvan az oka!
2011. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

404 veled hogy lehet kapcsolatba lépni?

beszélgetés, elmélkedés céljából

2011. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

A vonzás a törvény! Ez alól nem tudsz kibújni,működik ha akarod ha nem.Minden gondolat és szó vonzza azt amiről szól.

Vigyázz mire vágysz mert megkapod! :)

2011. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 KMJ ***** válasza:

404, ezt most érdemes végig olvasni, elhiszem, hogy találkoztál ufokkal, de az univerzum törvényeiben az van, hogy ne módosítsd mások tudatát, meg egy csomó olyan törvény van benne amik ugyan úgy értelmetlenek csomó helyzetben mint a Földi törvények, persze van benne sok igazság is.

Egyébként még azt is elhiszem, hogy a nagyon igazságos krixkrax ürlény barátaid vezető nélkül élnek, de könyörgöm én sem vagyok biblia hívő, sőt ateista is voltam sokáig és a biblia is tele van csomó nem minden helyzetben alkalmazható szabályokkal, vagyis nem minden aktuális, átvitt értelem is van benne, de abban is vannak igazságok, nekünk kell észre venni Istent és nem neki kell észrevennie minket, mert ő mindig lát minket, és olyan megfontolással írogass, hogy a te hülyeségeidet is látja, szóval ha ennyire befolyásolni akarod az embereket akkor én nem rossz irányba terelném őket, egyébként ufóknál előnyös, hogy ha csak találkozás után hisz benne az ember, mert addig fölösleges, de Istennél találkozás előtt is érdemes hinni, kérdezd majd meg az Isten létezéséről az úfó haverjaidat is, meggyőződésem, hogy ők is azt fogják mondani, hogy létezik a nagy igazságos vezető.

Egyébként Jézus szereti a gyerekeket, akkor miért ne hagyta volna ki a fejlődés eme fázisát? legalább jobban megérti a gyerekeket.


És a földi legfőbb szabály, hogy ne becsülje alá az ember a dolgokat.

2012. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Milyen bolygók?! o.O

Uristen... Ez boven nem ott van.. Erre csak ennyit tudok mondani..:)

2013. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
404 kihagyta az egyik legfontosabbat, ami a " Ne lumbáld a lábad! "
2015. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!