Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 hova fogja feltölteni a...

404 hova fogja feltölteni a filmet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"a vége ugyanaz szinte, csak visszafelé"


Sztm ahogy visszafele megyünk a földhöz úgy visszafelé van tekerve mert ugyan arra megyünk vissza. Azért ugyan az csak visszafele. Más filmekbe is láttam már ilyet és ez így szép hogy direkt azzal fejezi be amivel elkezdte.

2011. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon király film, grat hozzá 404, király vagy !


Nekem nagyon tetszett, mivel hát megragadja az embert, mint ha mi lennénk ott és mennénk a galaxisok között :) Király , nagyon klassz kösz 404

2011. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 potion ***** válasza:
Nekem tetszik
2011. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy még ezek után is van aki hisz neki. Nem írta, hogy bizonyítani akar bármit is, azt írta, hogy készít egy dokumentum filmet... Ezt nem ő csinálta.

Ezt a meditációs filmet, pont néhány hete láttam, félig-meddig. Az eredetiben semmi féle űrlényekről nem volt szót.

Más tollával ékeskedni pedig nem szép dolog, sőt viccet csinálni belőle, hogy belenyom ilyen alieneket.

Nem akar 404 ócsárólni, azt csinál amit akar. Néha jót szórakozok én is rajta. De kérlek titeket, ne vegyétek őt komolyan, legyen már egy csöpp eszetek.

2011. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
törölte a filmet már nem elérhető :S
2011. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel h miből vagdosta nekem a végeredmény teccik és kész :D
2011. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!