Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 hova fogja feltölteni a...

404 hova fogja feltölteni a filmet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Most ezzel mit is akar bizonyítani? Ezt a videót nem is ő csinálta, csak össze van vágva. :D De tényleg nem értem.

2011. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Utolsó: ,,...Erre és sok más érdekes kérdésre ad választ ez a kis film, mely NEM elsősorban az idegen lények bizonyítására készült, csupán felvázolja más bolygók, földönkívüli lények és intelligens idegen civilizációk valószínűsített kilétét..."
2011. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Tök jó komolyan nekem tecik nagyon is cukik azok a lények benne am persze h ki vannak vágva az ufósok csk nem gondolod hogy ő fog beöltözni egy ufonautának a film kedvéér :D ??? Hatalmas az univerzum és tényleg hatalmas ez igaz!!!!!!
2011. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
De a legelső ufóssal nem szivesen találkoznék az angyon félelmetes dehát vannak ilyenek is ez van!
2011. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
404 komolyan azt hitte hogy majd ettől fog leesni a szkeptikusok álla? Ilyen videót bárki tud csinálni egy kis fantáziával...
2011. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy keres 1 olyan régi, s elavult vidit, amit senki nem ismer.. Semmi újat nem tett közzé. Hisz, mi is tudjuk, hogy 100%, hogy nem csak ezen a bolygón van élet.. Az összevágás pedig borzalmas. 404, meddig gyűjtögetted a videókat hozzá?
2011. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:04


Ajmán de szemét vagy. Akkor csinálj jobb filmet és tedd föl aztán majd kifikázzuk ok?

2011. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Na áljon meg a menet 404 nem azt mondta hogy be akar bizonyítani valamit hanem hogy a telepátiáról csinál filmet

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1553..

most nem azért hogy őt védjem de semmi féle bizonyítás szót nem olvastam a szavaiban és filmjében is oda van írva hogy NEM bizonyításnak készült. Csak a telepátia miatt készült a film. Nem igaz hogy nem értitek meg.

2011. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Mert nincs igazam? Mese szerű az egész, s az összevágáson látszik néha.. Ha te is végignézed, akkor látni fogod. A tartalommal nagyon nincs is bajom..(van, amit többször lehet látni, s a vége ugyanaz szinte, csak visszafelé) De, ha valaki feltesz 1 videót, akkor azt kritizálni fogják úgyis, de van, aki csak úgy magában megjegyzi, s van, aki le is írja a véleményét. Tudtommal a vélemény nyilvánítás nem tiltott dolog. bye
2011. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Jó kis film :D

Az 1. idegen fajt, ami a videójában volt láttam egy filmbe még régebb, de nem tudom már melyik volt, csak véletlenül láttam meg.

2011. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!