Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 hova fogja feltölteni a...

404 hova fogja feltölteni a filmet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 14:07
1 2 3 4 5
 1/46 potion ***** válasza:

internetre.

Honnan kellene tudnunk ?

2011. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Mondom h nem teszi föl mer aszmontátok neki éjszaka hogy ne tegye föl és a bunkók miatt nem linkelte be éjszaka a filmet. de én már láttam mer elkértem emailba. csillagkapus vagy nem is tom. A hasából kijön valami fényes izé és kimegy az űrbe.K*rvára scifis :D

[link] de jelszó védi és azóta már megváltoztatta. Én is meg akartam nézni mégeccer de nem lehet mer azóta jelszót kéri. emailba el kell kérni tőle a jelszót. köszönhető a bunkóknak.

2011. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
diator nked is mondom az msn em besz*rt !!!!!!!! nem tom mikor leszek fön
2011. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 M@x ***** válasza:

KönyvMoly nekem elküldenéd a jelszót privátban?

Kérlek, gondolom olvastad a válaszaimat, kérdéseimet és tudod hogy én hiszek 404-nek, és bízok is benne!

2011. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
2011. febr. 19. 14:46
 6/46 anonim ***** válasza:
jelszóót rakjátok már ki ide vagy küldjétek el kérlek titeket engem nagyon érdekelne ez a film...
2011. febr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
12%
Hát igen 404 az ígérte még tegnap hogy a szkeptikusok a bokályukat is le foss*k a nagy leleplező videójától, és tessék nem lehet megnézni, csak néhány ember állítja hogy látta. Ennyit az ezotéria korrektségéről ennyit rólad 404.
2011. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
hékás mondom h azóta jelszó védi tőle kell kérni emailbe mer tegnap valaki azt írta h feltűnési viszketegsége van és ezér nem linkelte be am ma akarta volna. esküszöm nem tom a jelszót TŐLEM NE KÉRJÉTEK MÁÁÁÁR!!!!!!! Francba még csk az kéne h mindenki írjon itt nekem privátot!!! Aki meg akarja nézni neki írjon ne nekem!!!!
2011. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

ez a 404 egy csaló szerintem.

Ha ilyen képességei vannak akkor miért ilyen önző és nem mutat semmit miért kell könyörögni mindenért?..

2011. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 M@x ***** válasza:

404 nem önző csak ti szemétkedtek vele, még mielőtt fel töltötte volna! Egyből elkezdtétek, hogy "Úgyse fogja feltölteni, úgyse lesz semmilyen videó, úgyse lesz a videóban semmi!" Hát akkor ezek alapján kéne elgondolkozni, hogy kit milyen szemszögből kell vizsgálni!

Előbb saját szemedben a gerendát lásd meg mielőtt máséban a szálkát!

2011. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!