Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy UFÓ-k nem léteznek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem azért, hogy nem tudjuk kézzel megfogni, csupán csak látjuk őket különböző felvételeken, még nem jelentheti azt, hogy nincsenek is. Hiszen ez alapján a különböző bolygók és csillagok sem léteznek, hiszen azokat is "csak" látjuk, de megfogni nem tudjuk. Szóval mi a bizonyíték, hogy nincsenek?
2011. febr. 18. 12:44
1 2 3 4
 31/37 potion ***** válasza:
50%

De ibolya nem ugyanarról beszélünk -.-

Te azt mondod hogy valahol máshol is kialakulhatott élet.

Ez igaz elsimeri mindenki.

DE AZT NEM HOGY IDEJÁRNAK SZÓRAKOZÁSBÓL.

2011. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
50%

kedves kerdezo!


kivancsisagod, kerdeseid maradjanak meg halalodig, de azert a logikadat hasznald mar egy kijelentesnel, vagy kerdesnel...


valaminek a NEMLETET NEM LEHET BIZONYITANI. keptelenseg.


azt nem tudod bebizonyitani, hogy nekem NINCS 5 milliard forintom. AZt tudod bizonyitani, hogy a szobaban nincs, mert megnezted, a szekrenyben sincs, mert ott is megnezted. azt viszont sosem tudod bizonyitani, hogy NINCS. ez a baj az istenekkel, manokkal, egyszarvuakkal, repulo renszarvasokkal, angyalkakkal nap korul keringo kakaosbogrekkel is, hogy egyiknek sem lehet a NEMLETET bizonyitani. Valoszinusegre lehet kovetkeztetni, es azt lehet kimondani, hogy nem mondom biztosan, hogy nincs isten, de rohadek kicsi az eselye, hogy van.

Egyebkent azt szerintem soha senki nem mondta, hogy nincs a foldon kivul elet, max azt, hogy az ufo filmek mindegyikeriol kiderult, hogy vagy kamu, vagy megmagyarazhato vagy meg nem magyaraztak meg.

2011. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Szeretlek Kisibolya!! :)


Én is már feltettem ezt a kérdést itt a gyik.hu-n és hát sok érdekes választ kaptam, én úgy vélem hogy léteznek, és kézzel is foghatóak, csak sajnos a kormányaink nagyon jól eltitkolják, ha ufó kutatónak igaza lesz akkor 2012-ben tudatszakadásban lesz részünk, és hát akkor tudni fogjuk, hogy kik vagyunk honnan jöttünk meg ilyenek :)

2011. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm Diator! Én is szeretlek téged is, és a többieket is, akik hasonlóan gondolkodnak, és azokat is, akik elvetik ugyan az UFÓ-k létezésének tényét, de normális, emberi hangon képesek véleményüknek hangot adni. Próbálom szeretni azokat is, akik ma még nem képesek "értelmes emberi lény"-hez méltó módon kifejezni magukat.

Jelenleg csak annyi a bajom, hogy 2012. december még messze van, és addig is el kell tudni viselni valahogy az ilyen megnyilvánulásokat. Másik, hogy amikor már nyilvánvaló lesz az UFÓ-k létezése, akkor viszont - előzetes ismereteim szerint - el kell válnom tőletek és valószínű, hogy csak nagyon kevesekkel fogok tudni kapcsolatot tartani. Úgy tudom, hogy "önkéntes maradó" leszek, mert valakinek, valakiknek itt kell maradni segíteni azoknak, akik most olyan "okosnak" tartják magukat. Az egy más dolog, hogy jelenleg szó szerint forog a gyomrom, ha olvasom a beszólásaikat.

2011. febr. 20. 18:50
 35/37 anonim ***** válasza:
55%

Kedves Ibolya!


Ha 2012 decemberében nem fog történni az ég világon semmi (én fogadok rá, hogy nem fog) akkor a továbbra is fennálló segítő szándékod jeleként ünnepélyesen megígérnéd nekem, hogy 2020-ig a személyes rabszolgám leszel?


Ha úgyis 100%ig biztos vagy benne, hogy 2012 decemberében eljő a világmegváltás akkor nem nagy dolog ezt az apróságot megígérni nekem, mint megvetendő, gyomorforgató, tudatlan halandónak!

2011. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

köszi ibolya..


Utolsó te pedig, hát ki gondolta volna hogy ilyen szándékú gondolkodó társunk is van ...:)

2011. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Klipi ***** válasza:
2011. febr. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!