Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy UFÓ-k nem léteznek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem azért, hogy nem tudjuk kézzel megfogni, csupán csak látjuk őket különböző felvételeken, még nem jelentheti azt, hogy nincsenek is. Hiszen ez alapján a különböző bolygók és csillagok sem léteznek, hiszen azokat is "csak" látjuk, de megfogni nem tudjuk. Szóval mi a bizonyíték, hogy nincsenek?
2011. febr. 18. 12:44
1 2 3 4
 1/37 Bretso ***** válasza:
37%
A manipulált fotók nem bizonyítékok, a tévképzetes vallomások nem bizonyítékok. Bizonyíték nélkül nincs mit cáfolni, lehetetlen is. De megkérdezem, mi a bizonyíték arra, hogy nem létezik a rózsaszínszőrűvérnyúlmókusdémon?
2011. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vannak UFÓ-k, de az biztos, hogy az összes uforól szoló felvétel és kép az hamis.
2011. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bizonyíték az ellenkezőjére?
2011. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Ibolya!


Mi a bizonyítékod arra, hogy tegnap éjjel nem lopóztam be hozzád, nem töröltem ki a s3ggemet az egyik bugyiddal, majd nem mostam azt ki és tettem vissza a helyére amíg aludtál?


Kb ilyen jellegű a kérdésed...

2011. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
De amúgy tényleg, a szkeptikusok örökké azzal jönnek, hogy bizonyítsuk be a létezésüket. Miért, talán ők bizonyítsák be, hogy nincsenek. Nagy a világ, miért csak és kizárólag ezen a naprendszerben alakulhatott ki élet?
2011. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Az első kommentelő nagyon nagy arc lehet!!! Csipáznám:D Am.meg tényleg aminek létezését még nem bizonyítottuk,hogy tudnánk bizonyítani,hogy nem létezik?:) Fura....
2011. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Katica voltam:)
2011. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
2%

"talán ők bizonyítsák be, hogy nincsenek."


Talán használd a fejedet, nem azért van, hogy ne csússzon a nyakadra a sapka...


Azt be lehet bizonyítani, hogy valami létezik.

Azt NEM LEHET bebizonyítani, hogy valami NINCS.


Mint mondtam, bizonyítsd be, hogy éjszaka nem lopózott be hozzád a láthatatlan ember amíg aludtál, nem töröltem ki a hátsóját egy ruhadaraboddal, amit aztán kimosott és visszatett oda, ahol volt...

2011. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%

Azt gondolni hogy a több milliárdnyi galaxis kimondhatatlanul sok csillaga körüli, elképzelhetetlenül sok bolygóján (még ha csak a lakható övben elhelyezkedőket nézzük is) csak nálunk alakult ki az élet elég nagy ostobaság.

Az már más kérdés, hogy az elképesztő távolságok (a legközelebbi exobolygók is 10-40 fényév távolságra vannak) miatt a jelenlegi űrutazással elérhetetlenek számunkra.

Egyszóval élet, és intelligens élet is szinte biztos hogy van a földön kívül is.

2011. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Digo:


Itt az emberek 99,9%-a arra gondol UFO alatt, hogy a FÖLDET látogató idegenekről beszélünk.

2011. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!