Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy UFÓ-k nem léteznek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szerintem azért, hogy nem tudjuk kézzel megfogni, csupán csak látjuk őket különböző felvételeken, még nem jelentheti azt, hogy nincsenek is. Hiszen ez alapján a különböző bolygók és csillagok sem léteznek, hiszen azokat is "csak" látjuk, de megfogni nem tudjuk. Szóval mi a bizonyíték, hogy nincsenek?
2011. febr. 18. 12:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
67%

Ez tuti lakott, nem is biztos, hogy csak egy faj.

De ez az én véleményem.

Szóval aki másképp gondolja ne nekem reklamáljon...

2011. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 404 ***** válasza:
96%
UFO-k léteznek és mindíg is voltak. Földön kívüli lények nem létére nincs bizonyíték. Csak akkor tudnánk bebizonyítani nem létüket, ha bejárnánk az egész mindenséget amit még egy fejlett faj sem tudna megtenni nem hogy az ember. Kész a film de még nincs feltöltve.
2011. febr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
44%

"ilyet már sokat láttunk"

Mit nem lehet ezen érteni?

AZONOSÍTATLAN objektum.

Lehet felhő, meteor, repülő, porszem (közelről) - és bármi más. Akár földönkívüli jármű is lehetne.

2011. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%

"miért valós az egyik tárgy az űrben csupán a látás alapján, és miért nem létezik a másik tárgy az űrben, ugyanezen látás alapján."


Kedves Ibolya!


Ha nem lennél legalább annyira egysíkú, logikátlan és műveletlen, mint az átlagos "ufó hívő" akkor nyilván tudnád, hogy a csillagok, galaxisok és a többi űrben lévő "tárgyat" nem látás alapján vesszük bizonyítottnak. Hanem mérések és matematikai számítások alapján. Látás alapján egy csillagról sem lehetne semmit megállapítani. Az ég világon semmit. Sem a méretét, sem a tömegét, sem a keringését, sőt, még azt sem, hogy az egy csillag 50 fényévre vagy egy zseblámpa 40 km-re....


Az a baj veletek, UFO hívőkkel, hogy:

- Logikátlanok vagytok

- Ragaszkodtok foggal körömmel a hülyeséghez

- Alaptalanul, önkényesen találtok ki hülyeségeket amit aztán tényként állítotok be

- Elvárjátok a normális embertől, hogy bebizonyítsa a lehetetlent, de ti semmilyen értelmes, logikus és cáfolhatatlan bizonyítást nem fogadtok el, ami nem illik bele a kis zöld emberékékről alkotott fantazmagóriátokba. Ha minden kötél szakad előveszitek a mindig ütős összeesküvés - elméletet, illetve ha már az sem elég akkor jön a jolly joker, a "bizonyítsd te az én hülyeségem ellenkezőjét".

És tudod, ez a legszánalmasabb része az egésznek.


Mert Diator csöndes bolond, aki szajkózza a baromságát, cserébe senki nem veszi komolyan, de legalább nem akarja bebizonyítani, hogy igaza van, elismeri, hogy ő csak ötletel.

A 404 meg UFO kutató nevű gyógykezelt még csak az összeesküvés-elmélet fázisig jutottak el, amin legalább lehet csöndbe nevetni.

De a kifordított bizonyításos hisztizés, amit itt levágsz már a gödör legalja...


Oké, várd a plejádokat, a vukikat vagy a bánat tudja miket, hogy majd eljönnek érted a földre, átadják a csodás technológiájukat és eljő a paradicsom. De ne szennyezd már a digitális teret a mondandóddal. Mert a fent említett "kollegáid" legalább viccesek, te még az sem vagy...

2011. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó össze is foglalta gyönyörűen!
2011. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 404 ***** válasza:
60%

Ibolya! Ne halgass ezekre ők maguk se tudják minek járnak az UFO témakörbe, hisz nem érdekli őket ez a téma s akkor mi hogyan is érthetnénk meg őket ha saját magukat sem értik. (Aki olyan témakörre megy ami őt nem érdekli, az szerintem nem normális)


Nekem elhiheted hogy ez egy nagyon okos kérdés volt! Ha a szkeptikusok idegesek, az azt jelenti hogy megfogtad őket egy fogós kérdéssel, és elkezdtek rajta gondolkozni.

Továbbra is tégy fel hasonló kérdéseket mert nagyon jó hatással vagy rájuk :)

2011. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Kedves Digo! Kedves 23,12! Amíg ti azon törtétek az agyatokat, mivel is kellene minket ismét a sárba döngölni, én a History adón néztem "A világegyetem" címmel a NASA legújabb kutatásairól készített filmet. Ajánlom figyelmetekbe (ma d.u. 16,40-kor ismétlik) legalább az utolsó mondatát: Azért keressük az emberi életre alkalmas bolygót, mert tudni szeretnénk, honnan származunk, "keressük a gyökereinket"! Ezzel a mondattal tulajdonképpen a NASA is elismeri, hogy kell valahol lennie a világegyetemben legalább még egy olyan bolygónak, amelyen ugyanilyen életforma létezik, mint a mienk!!! Akkor most a NASA is olyasmiben hisz, ami nem is létezik?
2011. febr. 19. 07:46
 28/37 anonim ***** válasza:
30%

404:

Engem nagyon is érdekel a téma. Csak a fényszövetség, a plejádok meg a bánat tudja milyen baromságok nem érdekelnek.


Kedves Ibolya:

1., History adó @ROFL. Had ne kommenteljem. Jó, hogy nem az RTL klubról a VV4-ben Alekosztól hallott infót hozod fel releváns forrásnak...

2., Ismételten mondom, ha nem lennél tökéletesen korlátolt, akkor ismernéd azokat az elméleteket, amik az élet kialakulásáról szólnak. Az egyik szerint egy véletlen folytán alakult ki itt a földön az un "őslevesben". A másik szerint pedig egy másik világról érkezett ( DE NEM EMBER FORMÁBAN BAKKER) bakteriális formában meteoritokkal, amiből aztán kifejlődött a földi élet.


3., "Ezzel a mondattal tulajdonképpen a NASA is elismeri, hogy kell valahol lennie a világegyetemben legalább még egy olyan bolygónak, amelyen ugyanilyen életforma létezik, mint a mienk!"


Szövegértelmezés 1-es, általános iskola 3. osztály... Rágcsáld még egy kicsit, mit is jelent ez a mondat. Annyit segítek, hogy nem azt, hogy egy másik bolygón emberszerű lények élnek.


4., Amikor a NASA idegen életformákról beszél nem a kis zöld marslakókra gondolnak. Hanem baktériumokra elsődlegesen. Vagy akármilyen életformára.

2011. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Szerintem minden egyes bolygón van élet.

Én sem az intelligens lényekre gondoltam...

Hanem olyan pici lényekre, amit szabad szemmel nem látni, és olyan nincs a Földön. Tehát földönkívüli.

De én is jobban örülnék intelligens fajnak, mind életveszélyes vírusoknak.

2011. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Klipi ***** válasza:
*határtalan
2011. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!