Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan kell telepatikusan...

Hogyan kell telepatikusan beszélgetni idegen lényekkel? Hol kell elindulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is olyan tudást amiről senki nem tud csak én!
2011. febr. 15. 15:40
1 2 3 4 5
 41/44 404 ***** válasza:
100%

A régit töröltem mert akadozott, ez az új:

[link]

2011. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

404. egy kérdésem még lenne, hogy ez a film most mire tanít.?!

mert nagyon szeretnék telepatikusan üzenni akárcsak a kerti nyuszimnak ,de igaz csak egyszer próbáltam meg ,de kudarcot vallottam ,és nem tudom honnan szerezzem vissza a hitem


csak azt kérdezem ,hogy a megnézem a filmet abban nem mondod el hogy hogyan kell szert tenni az efféle készségre?!


agykontrollt végeztem ,mit ajánlasz?!.

jó a film:)

2011. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 404 ***** válasza:
100%

17:19 A kerti nyuszidnak csak akkor tudsz telepatikus jelet küldeni, ha a kerti nyuszid képes használni a telepatikus tudását, illetve ha Te is képes vagy használni a telepátiát. Az agykontroll segít megtanulni a telepátiát, de tulajdon képpen jelentős közük nincs egymáshoz. Az agy kontrollal -ahogy a nevében is benne van- kontrollálod az agyad, és segít megoldani a problémáid, segít az agy felfogó képességed fokozásában és segít hogy olyan dolgokat megvalósíts amire egy átlag ember nem képes.


Ki volt a mestered és hol tanultál agykontrollt és milyen fokozatban? Ha komolyan mestered lett volna, el kellett volna neked magyaráznia hogy az agykontrollal bármire képes vagy csak el kell hinned. Nehéz, nagyon nehéz elsajátítani, de ha már egyszer meg van, többet nem felejted el. Valóban a filmben nem részletezem magát a technikát, csak azt mutattam be milyen és hogyan kell elképzelni, mivel a telepátiát nem lehet virtuálisan kisajátítani, csak személyes konktaktus vagy transzportációs tudati teleportálással, de ahhoz tudnod kellene alkalmaznod a telepátiát. Érdekes agykontroll tanfolyam lehetett az ha még ezt sem mondták el neked, igaz ez már felsőszintű tudás és lehet hogy te alapszintűn voltál.


A kerti nyuszidra nem tudok mit mondani, aranyos kis állatka de szerintem emberrel próbálkozz olyannal aki profin alkalmazza már a telepátiát és ne nyuszival talán úgy több sikered lesz.

2011. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
15%

köszönöm szépen a választ.

emlékszem múltkor volt egy bizonyos illető itt az oldalon aki elment hozzád(mert megadtad az elérhetőséged) és beavattad a témába elég jól.

mindössze "csak" annyit szeretnék átélni, mint ő.

2011. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!