Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan kell telepatikusan...

Hogyan kell telepatikusan beszélgetni idegen lényekkel? Hol kell elindulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék én is olyan tudást amiről senki nem tud csak én!
2011. febr. 15. 15:40
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok ,én is nagyon meg szeretném tanulni ,de a túlzott racionalitásommal és a meditáláshoz való hozzáállásommal(napi 1x) nagyon nyögvenyelősen fejlődök


elvégeztem az ak tanfolyamot ,javaslom te is tedd azt!

2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem ! Azért nincsen a googléban mert a neten nincsen, mert nem írt róluk semkisem egy szót sem, mivel mert nincsenek, csak egy elmebeteg képzeletében élnek.
2011. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát remélem 404 is válaszol majd valamikor, mert az emailomra nem válaszolt. Mindenki aki tud telepatikusan beszélgetni az írja le hogy csinálja. köszi!
2011. febr. 15. 22:18
 24/44 BlackSword ***** válasza:
0%

Nekem meg azt írjátok már meg hogy az emberi agy mégis melyik része teszi lehetővé a telepatikus kommunikációt... Vagyis szerintetek, mer a tudomány még nem talált ilyet... Ne nézzetek ennyi baromságot...


404 pedig akkor is hazudik, ha éppen kérdez... Nem kéne hitelt adni a válaszainak... hatalmas kamugép...


Józan ésszel megvizsgálva a válaszait: eléggé primitív az a magyarázata, hogy csak ő tud róla...


Ja kérdező... a Google nem adatbázis, hanem kereső...

2011. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

a Google nem adatbázis, hanem kereső...ű


Igen sztm is nem adatbázis csak kereső vagyis nem jelent semmit. Ami a googléba van azt valaki egyszer kitalálta másképp nem lenne ott. Én készíthetek 1 honlapot a kriariaxokról ami előjönne a googléba és akkor fenn lenne a keresőkbe a kriariax. De attól hogy ott lesz a googléba a kriariaxos honlap még nem biztos hogy léteznek kriariaxok. Ezért a keresők nem jelentenek semmit. De inkább a kérdésre válaszoljatok hogy hogy lehet telepatikusan beszélgetni földönkívüliekkel?

2011. febr. 15. 22:48
 26/44 BlackSword ***** válasza:
0%
Akkor a kérdésedre a válasz: SEHOGY... Még ah az idegenek telepatikusak is, az emberiség nem egy telepatikus faj...
2011. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 404 ***** válasza:
100%

Ezt már nagyon sokan kérdezték tőlem. Holnap csinálok egy dokumentumfilmet hogy hogyan kell meditálni, és telepatikusan beszélgetni az idgenekkel. A filmet feltöltöm valahova és ha valaki kérdezi mit hogy kell csinálni, csak beillesztem ide a linkjét és meg is van a válasz.

Holnap szakítok időt a filmre. Én még úgy sem csináltam dokumentumfilmet épp itt az ideje.

Holnap este megnézheted Te is hogy hogyan kell telepatikusan beszélgetni, meditálni, csinálok egy olyan filmet amiben kimegyünk az űrbe, elhadjuk a Földet és elmegyünk látogatóba idegen civilizációkhoz. OK? :)

2011. febr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 Klipi ***** válasza:
100%
404! Szerintem ez nagyon jó ötlet!
2011. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 M@x ***** válasza:
77%

404, ez nagyon jó ötlet!

Én és a barátaim nevében is köszönjük hogy készítesz egy ilyen filmet.

Köszönjük!

2011. febr. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Köszi már alig várom :P
2011. febr. 16. 14:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!