Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről az ufo...

Mit gondoltok erről az ufo jelenésről? Annyi a lényege, hogy ez egy interjú egy csávóval. A videónak semmi köze az ufós témához.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=xeA_jWl59ug


A hajó a 26. másodperc környékén tünik fel.


2011. febr. 5. 23:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy kamera hiba,de nem tudjuk pontosan...
2011. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fújt rá semmit a szél a kamerára,mert folyamatosan jelenik meg az a valami.
2011. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
szerintem igazi,vagyis remélem hogy igazi...jó lenne már felvenni velük kapcsolatot..
2011. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

17:41


Csak nehogy úgy vegyék fel velünk a kapcsolatot, mint anno Cortés (Cortez) az Azték Birodalommal.


Mellesleg, igen, tuti, hogy UFO, nem lehet, hogy kamerahiba, vagy már az adásba kerülés során felmerült képi anomália. Ez BIZTOS, h UFO. Na gratulálok. Az a baj, kedves kérdező, hogy TE nyugtatgatod a lelkedet, nem mi, mert TE akarod, hogy UFO legyen, nekem viszont tök közömbös, hogy az volt-e, vagy sem.

2011. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

17:48

Nem értem miről beszélsz...nem nyugtatgatóm magam,hanem szeretném már ha felvennék 1 értelmes élettel kapcsolatot.Jó lenne változna világ hogy valami jó történjen hogy tanuljunk egymástól,fejlődjünk könnyeb,jobb,szebb életünk legyen!

persze azis lehet hogy kíirtaní akarnak minket!

Ki tudja...

2011. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
előző:nem én vok kérdező de tök 8....
2011. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelt,hogy mit gondoltok,de az én véleményem szerint UFO ugyhogy tiszteletben tartom azt hogyha más mást mond,de kamerahibának még 0 fotós hozzáértéssel se titulálnám amit látunk.Akkor már inkább photoshop.....
2011. febr. 6. 18:23
 18/25 anonim ***** válasza:

18:13 vok

bár engem az jobban érdekell hogy mit keresett Jeruzsálom (Izrael felett) ugye ők nagy befolyással bírnak zsidók...viccen kivűl sztem 2012-hőz van kőze!

2011. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves 81%-os


A válaszom ELSŐ mondata vonatkozoztt rád. Nem is értem, hogy nem tűnt fel, hogy utána sorköz van, és egyértelműen a kérdező 14:33-as kommentjére reagáltam. De tök 8, nemigaz? :D


Kérdező (ideírom, csakhogy a gyengébbek számára is világos legyen): Az a baj, hogy te hiszel ebben. Innentől kezdve én hiába mondok neked bármit, pont lesz.rod. Amivel nincs is semmi baj, erős személyiséged van, csak akkor miért kéred ki mások véleményét, ha nem vagy rá kíváncsi, miért nem mész egy UFO kutató klubba villogni ezzel a felvétellel?

Ez kábé olyan, mintha megmutatnám, hogy annak a valószínűsége, hogy a dobókockával 6-ost dobsz, 1/6-od az esélye, te viszont ragaszkodsz hozzá, hogy 1/2-ed, mert szerinted vagy 6-os lesz, vagy nem.


Ezen kívűl nem tudom hány éves vagy, de én asszem több ezzel a témával kapcsolatos anyagot ismerek, mint te. Hasonlíts össze egy fekete-fehér felvételt a korai UFO-észlelésekről, amin azt látod, hogy kuglófsütő alakú az összes "űrhajó". Minél több videó készült, és minél jobban haladtunk mi is az idővel, annál modernebb, áramvonalasabb, mondhatnám dizájnosabb hajókról készült videók kerültek elő. Ne akard bemesélni nekem, hogy azért jöttek ide a Földre az idegenek, hogy ellessék tőlünk az áramvonalasság fogalmát. Jó vicc :)


Most már fénygömböket látsz, mert már kevesebbről nem hinnéd el, hogy UFO, ilyen egyszerű. És ne feledd, a gabonakörökről is kiderült, hogy egy éjszaka alatt simán meg lehet csinálni egy pár fős csapatban dolgozva. Egy ilyen videót meg 4 másodperc alatt, a modern technikának hála.


Ha majd te is rájössz MAGADTÓL ezekre a dolgokra, akkor megérted az emberek szkepticizmusát, talán még te is az leszel. És hidd el, én örülnék a legjobban, ha leszállna egy UFO a kertemben, mert hiszem, hogy vannak földönkívűliek, csak épp azt meg tudom, hogy az embereket nagyon könnyű manipulálni egy-két képkockával.

2011. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Kedves 18:58-as köszönöm a válaszod,engem érdekel az is ha aztmondják kamu csak indokolják meg jól.Nemtudom honnan veszed,hogy hiszek ebben.Én nem hiszek ebben én a saját szememmel láttam ufo-t nem is egy alkalommal,tehát innentől kezdve a hit kérdését hanyagolhatjuk.Ezt a felvételt nem villogásképpen raktam ki csak vannak itt olyan emberek akik nem feltétlen neteznek annyit,hogy ezt a videot megtalálják.Én csak megmutattam,nem az én tulajdonom.

Az,hogy te mit hiszel mit gondolsz az a te dolgod én nem aszólok bele,gratulálok az ismereteidhez.

A kuglófos hajókhoz csak annyit tennék,hozzá,hogy rengeteg emberek által készült hajó is létezik és azokat is lefotózhatták a régi felvételeken és azok bizony az emberi fejlődés és technika hatására miért ne lehettek volna egyre áramvonalasabbak.A mai autók se úgy néznek ki mint 50éve.

2011. febr. 6. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!