Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel 404-nek?

Hiszel 404-nek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

Igen,hülyeség,épp ez miatt lettél gyanús nekem,ezért jegyeztem meg olyan jól...


Kérlek ezt a kérdést ne töröld ki egyenlőre...

2011. febr. 6. 19:43
 32/58 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!

Először is jó lenne ha mindenki láthatóvá tenné a nevét, mert így nagy kavarodások vannak.


404:


Sajnos nem láttam, nem olvastam 404 leírt történetét.

Kérdező belinkelhetnéd azt a kérdést, ami miatt feltetted ezt a kérdést, ha érted mire gondolok, mert sokan akik újak nem tudják melyikre gondolsz.

Amúgy én is szeretnék hinni 404-nek, de vakon nem tudok mit mondani :D

2011. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:
Holnap leírom ide 404 amit találok. OK?
2011. febr. 6. 19:46
 34/58 A kérdező kommentje:
Most keresem azt a k;rd;st. Majd belinkelem.
2011. febr. 6. 19:59
 35/58 anonim ***** válasza:

Igen linkeld be kíváncsi vok én is a kékszeműre :D

Biztos Terence Hill lesz az :D

Am 23-as te lány vagy fiú vagy? Hány éves vagy?

Am én szerelmes vok a 404 be és a diatorba de még nem tom melyik legyen :S sztm diator lesz mert 404 az 50 valahány éves és öreg nekem!

2011. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

fiú vagyok.


Azt hiszem holnap fogom belinkelni.


Csak 404 ne töröld ki a megválaszoltjaidból ezt egy ideig! Kérlek!

2011. febr. 6. 20:13
 37/58 A kérdező kommentje:
Ám nem kékszeműek voltak,csak kéken világított a szemük.
2011. febr. 6. 20:16
 38/58 anonim ***** válasza:
37%

404!

Amugy ha ilyen sokat tudsz,ami állitásod szerint igaz,és ezeket néha elmondod közösségi portálokon.Akkor nem félsz hogy pl kormány eltesz lábalol esetleg kimossa agyad?

2011. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 404 ***** válasza:
100%

20:21

Nem, nem félek. Magyarországon nem foglalkoznak ilyesmivel. Itt biztonságban vagyok. Magyarország tökéletes búvóhely, mert itt elmebetegnek számítok, csak kiröhögnek és nem vesznek komolyan szerencsére.

Canadába, Kínába, Arizónába, Mexikóba, Olaszországba Japánba vagy egész Dél-Amerikába már jobban meggondolnám hova mit írok, ott más a helyzet mert ott sok beépített ember van akiknek kimondottan az a dolguk hogy kutakodjanak az emberek magánéletében és ha valami nem stimmel, azt titkos úton kivizsgálják, akár a telefonod is lehalgathatják, kinyomozzák hol laksz kivel élsz stb... és figyelik minden lépted.


De magyarországon?? Itt nem hogy nem kutakodnak, egyenesen lesz@rják az embert. Itt a kutyát sem érdekli hogy én merre hol jártam és a gyk-t meg végképp nem fogják olvasgatni, ezért nem félek. De ha mégis lenne valami, az internet nem az én nevemen van hanem 1 szerencsétlen hajléktalanén, akinek fizettem azért hogy 2 évre legyen modemes internetem és előrre kifizetettem vele rajtam keresztül (nem tudja ki vagyok és soha többet nem is fog látni) az internet szolgáltatónál a 2 évi internet díjat. 2 évenete mindíg új hajléktalant kérek meg a feladatra és örömmel elválalják persze nem ingyen, bemérni meg csak a várost tudnák de azt hogy pontosan hol vagyok azt nem. Hogy miért azt nem részletezem. Szóval nem tudnának megtalálni.


De hidd el magyarország magasról lesz@r mindenkit aki azt állítja hogy őt elvitték az ufók :) és nem nézik hogy ki miket ír a fórumokra. Van most a magyar kormánynak épp elég baja, mint hogy egy őrülttel foglalkozzanak akit elvittek az ufók :) ne nevettess. Itt azzal se foglalkoznának ha bejelenteném hogy a lakásomban van egy idegen lény. Max. kiröhögnének és kihívnák a mentőket ami bevinne a diliházba és megnéznék hogy nem vagyok-e közveszélyes őrült. Ugy hogy No para!

2011. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
2011. febr. 6. 21:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!