Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hiszel 404-nek?

Hiszel 404-nek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 16:54
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
76%
igen.
2011. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 404 ***** válasza:
87%

Én csak elmondtam ami velem történt, aki elhiszi elhiszi, aki nem nem. Mindenki maga dönti el, nekem ettöl nem lesz se rosz se jobb. Azért nem mesélek többet, mert ami történt azt már el mondtam ezen a fórumon egyszer.

Mivel a kérdés tárgya én vagyok így gondoltam írok pár sort magamról.

Tudom, hogy sokan azt hiszik őrült vagyok vagy szélhámos -és én ezt meg is értem, mert nem hétköznapi dologról van szó- de soha senkire egy rosz szót nem szóltam. Elismerem vannak imitt-amott helyesírási hibáim és hihetetlen ám de elméletileg lehetséges dolgokat állítottam aminek valódisága meg kérdőjelezhető, de senkivel sem veszekszem, inkább ráhagyom és odébb állok. Nem kötekszem, értelmes válaszokat adok nem olyat hogy LOL vagy XD, nem beszélek trágár szavakat. Ha látom hogy egy kérdező kétségbe van esve, nem teszek rá még egy lapáttal (ahogy azt sokan teszik), hogy mégjobban lehangoljam, hanem próbálok rá optimistán hatni, segíteni.


Hogy miért nem mesélek már? Miért kéne nekem állandóan mesélnem? Nem vagyok mesemondó, vagy elmebeteg aki egyfolytában ugyan azt magyarázza. Dolgoztam elmegyógyintézetben és ismerem az emberi beteg pszihét, azoknak jellegzetes tüneteit. Megnyugtatok mindenkit, nem vagyk őrült, nagyon is ép az elmém és tudatomnál vagyok. Kiegyensúlyozott és egészséges életvitelt folytatok. Különleges képességekkel rendelkezem amit rendszeresen kontrollálok, illetve egyéb képességek kifejlesztését gyakorlom azért, hogy másokat gyógyíthassak és segíthessek olyanoknak akikről az orvosi tudomány mai álláspontja szerint gyógyíthatatlanok.


Most már csak hozzászólok a kérdésekhez. Azért írok keveset mert értelmetlen kérdésekre vagy olyanokra amiket szórakozásból és viccből tesznek fel gyerekek, azokra nem válaszolok, csak komolyakra, de attól itt. Igaz mostanában valóban sok a dolgom, és egyre több lesz ahogy jön a jó idő, de minden este fel jövök, sőtt az irodámban is fel szoktam jönni a gyk-ra mert tetszik :)

Minden nap feljövök ne féljetek, csak én olyan vagyok hogy ritkán válaszolok, de ha válaszolok akkor bő mondatokban.

2011. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim válasza:
82%

Berakna valaki 1-2 linket, hogy miről is van szó? Mert ez így eléggé érthetetlen kérdés annak, aki nem ismeri az előzményeket ls soha nem olvasta 404 kommentjeit.

Miért is lenne szélhálmos ill. őrült 404?

2011. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
80%

404 En hiszek neked.

De irtam e-mailt az idegen fajokrol kerdeztem valamit amit igenis komolyan vettem.

De te nem valaszoltal :(

2011. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 404 ***** válasza:
87%

Én nem mondtam hogy elvitték őket az ufók, azt mondtam el tűntek. Hogy miért tűntek el azt nem tudom, de utána már előkerültek. A szomszéd fiú érdekes módon nem emlékszik a történtekre, amikor elmeséltem neki mi történt mert nem emlékezett rá, nem szólt rá semmit, úgy nézett rám mint aki sajnál, gondolom jó hülyének nézhetett. Nem emlékszik semmire, én pedig többet nem is emlegetem előtte mert valószínű hogy kitörölték a fejéből a történteket.


Nem vittek el senkit és semmit rajtam kívül, csak egyszerüen eltűntek a szemem elől és ez nagyon ijesztő volt, azt hittem elvitték őket. De ma már tudom hogy csak el tűntek valahova. Semmi bajuk, jól vannak. A kutyám nem tudom emlékszik-e rá vagy az ő elméjéből is kitörölték. Vele nem tudok beszélgetni sajnos, bár az eset óta nyugtalan és feszülten viselkedik. A szomszéd fiú az ég világon semmire nem emlékszik és semmi baja.

2011. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
80%

de miért viszik el és mit akarnak?

légyszi válaszolj

2011. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
80%
Végülis én már hallottam olyanról h akiket elraboltak valamit csináltak az elméjükkel h ne emlékezzenek semmire és levitték őket alfába vagyis hipnotizálták vagy mi őket és akkor mindenre emlékeztek tudatalattilag és elmondtak mindent és amikor felébredtek megint nem emlékeztek semmire.
2011. febr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 404 ***** válasza:
92%

23:28!


Sikerült telepatikusan érzéseket és gondolatokat küldeni egy idegen lénynek, aki válaszolt nekem és felvettem vele a kapcsolatot. Dióhéjban így kezdődött a történet. Annyira nem nagy szám. Az indián barátom is ismer idegen lényeket. Vele is szoktam telepatikusan beszélgetni, mivel neki nincs telefonja és nincs semmi elektronikai készüléke. Mondhatni elég primitív életformát folytat, de boldog, és kora ellenére makk egészséges és ez a lényeg. Olyan jó erőben van hogy egy városi fiatalt simán lekörözne hegymászásban :)

2011. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

404! én hiszek neked.


Csak egyszer írtál egy nagyon furcsát,hogy Szabi és Pluto szemében kék fény ragyogott... Nekem ez egy kicsit scifis... nem tudom ennek a miértjét,nem tudom mi válthatta ezt ki számomra nem logikus és "feleslegesen lehetetlennek" tűnik hogy ez miért történt meg,de nagyon szeretnélek megérteni!

Szeretném megtudni,hogy miért volt így...


Kérlek írj ide megint és segíts nekünk! Ne hagyj minket tudatlanul...

2011. febr. 6. 10:18
 20/58 anonim ***** válasza:
41%
Mi az a szabi és pluto? Ezek bolygók? Am miért nem törlik ezt a kérdést? Csak mert egy adott személyhez szól és nekem ezért törölték egyszer. Ez nem igazság!
2011. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!