Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan videó ami bebizonyít...

Van olyan videó ami bebizonyítja hogy vannak vagy voltak idegen lények itt a földön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:15
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:

Ufok boncolása Viast Explorer csatorna

Ufók nyomábanNG d 2009.10.15

2011. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim válasza:

Ufok boncolása Viasat Explorer

Ufók nyomában National Geographic 2009.10.15

Asztronauták egy távoli világból National Geographic 2009.12.03

Ufóözön Discovery Science 2010.05.11

2011. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Nigra szánalmas vagy....-ásit-....
2011. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 Nigra ***** válasza:
mindenki azt gondol amit akar...én meg röhögök...de az ne szánalmasozzon el aki mindenféle nemlétező szarságokra azt állítja hogy azok megdönthetetlenek
2011. febr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

én befejeztem abban hiszel amiben akarsz majd Jézuska,meg csokimanóid esetleg zsidó vagy messiásod megvált téged...csak nehogy egy nap arra ébredj hogy nincs se lakásod se senkid azt akkor imátkozhatsz nemlétező Istenedhez.

Ezzel én befejeztem akár milyen szart írsz nem reagálok rá,megvan magam hite meg tiéd is...

2011. febr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 badam20 válasza:
100%

Nigra nem vagy agymosott?

Az már alapbol mi hogy egéségesen élek jaaaaj.

Minden lószart bebeszélnek az agyadba hogy ez meg az nem egészséges.

Kérlek az emberiség több millio éve létezik mégis még mindig itt vagyunk.

Pedig amikor kifejlődtünk akkor sokka többmüködö vulkán volt mint most jóval nagyobb volt a légszenyezetség..


Jajjj most jön a globális felmelegedés mi?

Hát képzeld mindig is voltak a földnek mikro éghajlat változási vagyis volt hogy 10-20-03 évig melegebb volt a föld az átlagosnál volt hogy hdegebb.

Volt Mikrojégkorszak a feljegyzet történelmünkben is amikor a temnze teljesen befagyott és a fesztiválokat londonban a temzén tartottáka befagyott folyón.

A másik idegenek léteznek? Igen

Köztünk járnak te is én i midneni az.

A legujabb kutatások szerint is az emberiség nem fejlődhetett cska ugy ki mert nem voltak egyszerüen a sejtek miből kifejlődjenek.

Bizonyitékok vannak rá hogy az első sejtek bizony meteoritokbol származik.

Sőt az is kész csoda hogy kifejlödött az élet ugyan is csak szerncsénk volt hogy a földnekoylan láncolatai voltak amik megteremtetté az élethez szükséges feltételeket.

Ha a föld tesvérbolyogályal nem ütközik aminek a maradványátmost is látod a holdat akkor nem lehetne légkörünk ugyanis kell hozzá a hold gravitácios erelye is.

Szóval inkább adj hálát a bolygodnak hogy élhetsz. Mert itt mindanyian idegenek vagyunk ;)

2011. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 szexiboj válasza:
2011. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 Nigra ***** válasza:
emberiség több millió éve??? -.-" Emberiségnek számít a homo Sapiens Sapiens....ami tízezer éve van....inkább tanulj kicsit, ne engem b@szogass. Mellesleg nem a TV-ből szedem, hogy mi egészséges és mi nem... -.-
2011. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 Hunter01 válasza:
Ha elmész ázsiába ott látsz rengeteg U.F.O-t xD állitólag a rizsaszemüek az őnekik a leszármazottaik :-D
2011. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
elég ha magyarországra mész el ott..is sok agymosott vadállat él akik felsőbrendünek hiszik magukat egy gilisztánál,pedig nem azok....tisztelet kivételnek!
2011. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!