Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan videó ami bebizonyít...

Van olyan videó ami bebizonyítja hogy vannak vagy voltak idegen lények itt a földön?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 23:15
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
Döntsd el magad.Abban hiszel amiben akarsz
2011. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

404, szerintem is tedd fel.


Segítek:

Először is regisztrálj a YouTube-on, de ha már regisztrálva vagy, akkor belépés után kattints a "Feltöltés"-re. Utána tallózással kiválasztod az adott videót a gépedről, és feltöltöd. Az a rossz, hogy gyakran órákba telik, mire feltöltődik. Feltöltés után megadod a videó címét, stb...


Remélem, tudtam segíteni. Én is nagyon kíváncsi vagyok. :)

2011. jan. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Egyébként van egy videóm, ami idegen fajokról szól (Főként Plejádiakról, Szürkékről, Reptoidokról...)


Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményed róla. :)


(3:40-ig vannak az "emberi kinézetű" idegenek, onnantól pedig a "nem emberiek".)


http://www.youtube.com/watch?v=usEvXh2HLL0

2011. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
77%

Én is remélem, hogy fel rakod :) alig várom...

:DDD

2011. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
75%

Ashtar válasza:

Énis várom videodat 404!

Amugy nincsen egy honlapod vagy saját forumod ahol megoszthatnád élményeidet idegenekkel kapcsolatban...mert sokakat érdekellne köztük engemet is...a leveledet meg még mindig várom..:p

ide felesleges irnod mert csak idiota kormány által agymosott való világot bámuló majmokat látsz akiknek fontosabb saját vagyoni helyzete mint az igazság érzet és mások megsegitése...

ui:bocsánat csak elöntött méreg a sok agymosott majomparádé miatt!

2011. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
25%
404 ha felrakod, ki leszel tiltva innen ezt már jó ha tisztába vagy vele mert az én gyerekem is ide szokott járni és nem fogod tönkretenni az idegeit!
2011. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Írtam neked e-mailt 404 ha ide nem akarod feltenni akkor küld el e-mailba, de nekem nehogy valami hülyeséget külgyél mert azt úgy is észreveszem ha hamisítvány!
2011. jan. 30. 14:38
 28/54 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel a videó
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Én is! De jót fogok nevetni majd már alig várom!
2011. jan. 30. 15:36
 30/54 anonim ***** válasza:

Ashtar válasza:

404!

Nyugodtan rakd fel ide videot!Nagy baj ha gyerekedid megtudják igazságot!?+ nem kötelező megnézni!

NÉZZÉK GYEREKEID VALÓVILÁGOT NEKIK VALÓ UGYIS!!!

2011. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!