Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet az a 3 objektum ami...

Mi lehet az a 3 objektum ami a Föld felé tart?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan UFO hajóknak tartják őket és majdnem kizárták, hogy Aszteroida. Ugye azt írják, hogy 2012 decemberére érnek ide és ugye a maja naptár is akkor ér véget kb. Szerintetek mégis mik lehetnek ezek az objektumok és szerintetek mire számítsunk? Én úgy gondolom, hogy aszteroidák és lehet becsapódik a Földbe az egyik.
2011. jan. 27. 14:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
"DSS all sky survey is a digitized version of two half sky surveys that took place about 30 years ago. The original surveys were taken on photographic plates (there wasn’t digital photography back then, well, at least not in that massive form as we see it today). About 10 years ago the plates had been scanned and digitized. The process probably introduced artifacts like scratches and dust in addition to telescope reflection and photo plates defect artifacts."
2011. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Fémfaház ***** válasza:
36%
aha
2011. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 82%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:48


Bearanyoztad az estémet. :DDDDDDD

2011. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
76%
Becsapódik a tibérium!!! :D
2011. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
Szerintem aszteroida! 1:4 esély rá hogy becsapódik vagy ha nem az akkor meglátjuk egy év múlva!
2011. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
nem tudom, hogy mit kell ilyeneken (egyesek részéről) " vitázni"... az én véleményem, hogy ha valaki hisz bennük tök jó... nyugodtan írjon meg ilyenek akik meg nem azok ne szóljanak hozzá feleslegesen akadnak ki a szerintük hülyeségeken. én hiszem, hogy van élet a Földön kívül, hiszen az űr hatalmas, emberi ésszel fel sem lehet fogni, hogy mekkora, tehát van esély rá hogy azok az objektumok ufok és arra is, hogy csak valamilyen jelenségek. és én azt gondolom, hogy az nem jelents semmit , hogy hivatalosan kacsának nyilvánították a dolgot, mi van, ha igaz és nem akarnak pánikot kelteni, vagy mi van, ha először meg akarnak bizonyosodni és azért "vonták vissza". na majd meglátjuk, de azért engem is nagyon érdekel hogy mi lehet :)
2011. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
23%
Én, a Gyula, meg az Ottó... a Tóth Ottó... :)
2011. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Az inváziós flotta előőrse. Közelednek.
2011. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 ricsken válasza:

[link]


Nézzétek meg!

2011. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy repülő, egy tehén és egy villamos.
2012. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!