Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet az a 3 objektum ami...

Mi lehet az a 3 objektum ami a Föld felé tart?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sokan UFO hajóknak tartják őket és majdnem kizárták, hogy Aszteroida. Ugye azt írják, hogy 2012 decemberére érnek ide és ugye a maja naptár is akkor ér véget kb. Szerintetek mégis mik lehetnek ezek az objektumok és szerintetek mire számítsunk? Én úgy gondolom, hogy aszteroidák és lehet becsapódik a Földbe az egyik.
2011. jan. 27. 14:21
1 2 3 4
 11/36 haggyámán ***** válasza:
76%
Ezek bizony UFO-k, azonosítatlan repülő objektumok. De, hogy ezek űrhajók lennének, azt már kétlem.
2011. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
37%
lehet h isten jön Jézussal és armagedon lesz
2011. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

És mi van azzal a Nibiru nevű bolygóval? Nagyon sokan kamunak állítják míg mások azt írják létezik sőt egy videót is találtam, hogy egy ember felfedezte: [link]

Igaz ez nem kék színű. Most ennek a Nibirunak lehet köze ehez a 3 objektumhoz? Vagy teljesen más a két eset? Kicsit furcsa, hogy a 3 "testőr" és a Nibiru érkezését is 2012 decemerére mondják. Őszintén szólva én ebbe már belebolondulok, de azért érdekelne mások véleménye.

2011. jan. 27. 15:41
 14/36 lambo96 ***** válasza:

AMúgy nem értem mért kell leszólni az olyanokat akiket ez érdekli -.-"

Majd akkor meg csodálkozni fognak ha tényleg megtörténik.

Ne higgyetek benne de akkor mi mért higgyünk a ti hülyeségeitekben?-.-"

2011. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
78%

@16:55

Ha esetleg mégsem történik meg, akkor le lehet majd szólni őket? Vagy legalább egy bocsánatkérést elvárhatunk? Esetleg addigra kitalálnak egy újabb hülyeséget, amiben feltétel nélkül hinni kell?

2011. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 Bretso ***** válasza:

"AMúgy nem értem mért kell leszólni az olyanokat akiket ez érdekli -.-"

Majd akkor meg csodálkozni fognak ha tényleg megtörténik.

Ne higgyetek benne de akkor mi mért higgyünk a ti hülyeségeitekben?-.-"


TUDOD miért? Mert ott a SETI hivatalos közleménye arról, hogy ez az egész KACSA, kitaláció, átverés. És azért higgy ebben, mert ez hivatalos közlemény, nem pedig egy kitalált tudós kitalált állítása, mindenféle bizonyíték nélkül.

2011. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk? Járt arra mostanság bármelyikünk is, hogy megnézze? :)
2011. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Úristen, nem mondjátok, hogy hisztek ezeknek az elcseszett internetes pletykáknak. Használjátok már a józan paraszti eszeteket. Az űr k.rva nagy, és ezeket teljesen más koordinátákon találták meg. Ebből következően lehetetlen, hogy hónap pontosságra ugyanakkorra érjék el a földet. Másrészt ha UFO-k, akkor miért jönnének több irányból?


Valaki nézegette az égboltot, és felfedezte ezeket az objektumokat, ennyi. Ha kicsit vizsgálódnátok távcsővel, találnátok még legalább 3 ezer ezekhez hasonló tárgyakat az Univerzumban.

2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Hello mindenki!

Még senki nem tudja, mi lehet az :D

Vagy lehet hogy tudják, csak nem merik közölni az emberekkel.

Az én véleményem szerint, a földönkívüliek úton vannak a Föld felé :D

2011. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Nigra ***** válasza:

HOAX az egész...a kör alakú "valami" nem más mint egy éppen felrobbanó csillag (gázgömb) a másik kettő pedig szimplán csak kozmikus köd... most kérdezik a fanatikusok: Ilyen alakú? Igen....belinkelek egy másik képet...az is kozmikus köd...vajon ebbe mit magyaráztok bele?


[link]

2011. jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!