Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem Mi igázzuk le az...

Miért nem Mi igázzuk le az UFO-kat?

Figyelt kérdés

Furcsa kérdés, de gondold végig, van benne ráció.

Régen nem volt lehetőség erre, a középkori fegyverzet nem tette lehetővé, hogy harcoljunk az UFO-kal, de ma már más a helyzet. Sok ismeret anyagra tettünk szert. Egyrészt Ők adtak nekünk technikát UFO-kat és tudományt amivel antigravitációt tudtunk létrehozni és még ki tudja mit, másrészt pedig a lézer fegyverzetünk is meglehtősen ütőképes, mivel már több ízben szedtünk le UFO-t.


Mivel az ember meglehetősen gyarmatosító faj és nem válogat az eszközökben, ha meg kell szerezni valamit, lásd a spanyol hódítókat akik leigázták, lemészárolták és kiírtották az Aztékokat. Most miért nem ez történik, hogy már hatásos haditechnikai potenciál áll a rendelkezésünkre.


Igaz, hogy eltitkolták az UFO-k létezését a kormányok, de most előállhatnak vele és elmondhatják, hogy most kárpótlásként, az eddigi elhallgatásokért meg ember kísérletekért gyarmatosítjuk őket. Amúgyis sok az amígó a Földön, összeségében jóval többen vagyunk és már van fegyverünk is.


Egyáltalán nem arról van szó, hogy azt szeretném, hogy így legyen. Egy háborúban természetesen Én a magas erkölcsi szinten lévő UFO-k mellett állnék, azonban számolni kell ezzel a lehetőséggel is.


2010. dec. 10. 08:25
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Ufo-k is olvassák/olvasták a gyakorit, és úgy gondolták "ezek h ü l y é k", és már rég elmenekültek, hogy még véletlenül se fertőzzük meg őket a b@romságainkkal, úgyhogy nem kell őket leigázni.:)
2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
29%

Atya ég :DDD Ti szerintetek tényleg kapcsolatba állna velünk egy olyan fejlett élet mint a földönkívüliek egy ilyen primitív lénnyel mint az ember?:DD nézzünk már magunkra, mit tudnánk nekik mutatni ? Számukra egy haszontalan faj vagyunk aki csak rombol, pusztít és felemészti azt ami körülötte van. Az ember már a kezdetek óta kapzsi és nagyravágyó, szerintetek majd idejönnek békét kötni mi meg közbe rajta ülünk a nukleáris cuccokon ? :D Mennyetek már. Csak nézzetek körül mi folyik manapság a világban, hogy mit művelnek az emberek egymással...


Ha vannak földönkívüliek és látnak minket biztos nem fognak fejvesztve rohanni hozzánk barátkozni.

2010. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem rohannak hozzánk barátkozni. Mert neveletlenek!

Ezért is igáztuk le őket a múlt héten.

Csak a hitetlenek elhallgatják! Szemetek!

2010. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Valahol jelezni kéne a modiknak, hogy ez a radiátor visszajött Gyémántkristály néven...
2010. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:

Én szeretem diatort.

Bájos az együgyűsége.

2010. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
Nekem speckó van jobb dolgom is.
2010. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Egyetemen nem tanítanak UFOlógiát és mivel máshonnan nem lehet hitelt érdemlő információkat szerezni róluk. Azt a sok bugyutaságot az ufoirodalomban amit ti ismertek ( az a két ember aki idézte szavaimat ) azt természetesen olvastam, sőt...... sokkal többet és mélyebben. Bár nem igazán mondanám ezeket hiteles forrásnak.


Antigravitációt már szerintem elég régen létrehoztak, már a 40-50 es években. Azonban 2000 körül USA-ban is megcsinálták amit le is adtak a tv-ben. A lézerfegyver kivitelezése ennél lényegesen egyszerűbb feladat.


A fizikusoknak nincsen jó véleményük az irodalomról és titeket idiótának tartanak, és meg kell mondjam nem gyengítettétek ezt a véleményt :D.

2010. dec. 10. 17:27
 18/59 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudom hol van, avagy hol lesz. De egyszer tán itt, vagy ott. A lényeg hogy most itt nem az van mint ott, de lehet máshol sem az van mint itt, pedig innen úgy látszik mintha nem ez lenne itt, mint ami ott most nincs.

Elméletileg persze lehet bárhol, bármikor, tehát most ott és később itt, vagy fordítva.

Bár ha jobban belegondolok, teljesen mindegy mi van itt, vagy ott, ha máskor nincs az itt, mint ott máshol.

2010. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:

"Antigravitációt már szerintem elég régen létrehoztak, már a 40-50 es években. Azonban 2000 körül USA-ban is megcsinálták amit le is adtak a tv-ben. A lézerfegyver kivitelezése ennél lényegesen egyszerűbb feladat. "


Akkor lassan írom, hogy megértsd:


Antigravitáció NINCS, lézer pedig - ami olyan teljesítményre képes, hogy harci bevetésre lehetne használni - nemhogy puska méretű nincs, de még tank méretű sem nagyon. Az erős lézerek több szoba méretűek! Hát az aztán baromira lézerfegyver...

2010. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
rondák és gyöngék.. nem kellenek azok nekünk. így is van elég furcsa állat, akit lehetne mutogatni.
2010. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!