Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Észrevette még rajtunk kívül...

Észrevette még rajtunk kívül valaki ezt?

Figyelt kérdés
Ma anyum reggel fél 6-6 óra körül észrevett az égen egy jelenséget, állítása szerint hullócsillaghoz hasonló volt, de attól sokkal fényesebb és nagyobb (gömb alakú). Ugyanezt nagymamám is látta aki külön házban lakik..Hajdú bihar megyéről van szó. valaki észrevett még valami ehhez hasonlót?
2010. dec. 5. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
gömbvillám volt szvsz
2010. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackSword ***** válasza:
Hát akkor én még az igazak álmát aludtam...
2010. dec. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam látni UFO-kat éjjel. Az ember azért nem lát sose mert mindíg előrre néz, pedig csak 1 órát kéne figyelni az eget éjjel hogy lásson egyet.
2010. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még itt a bács megyébe ufo-t nem láttam és nálunk van a legnagyobb gabona kör 20 km-rel arébb ahol én élek.DE itt még egy ufot nem láttam még a csalládból se haverok közül se abból is csak egy.
2010. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajdú-Bihar kistestvérem?Debrecen környéke?Milyen irányban?

Ha megint látod értesíts.

2010. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
edesapamat mar kovette egy amikor autoval kozlekedett,anyukam majdnem rohamot kapott ufy felt..nem lehetett megsaccolni hogy mennyire lebeg a kocsi elott az uttest felett,mintha par meter lett volna vagy mintha tobb szaz meter..velem is votl furcsa dolgo amit nem tudok megmagyarazni maganak...vannak jelensegekk.... rossz es artalmatlan is!!!!
2010. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!