Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Észrevette már ezt valaki?

Észrevette már ezt valaki?

Figyelt kérdés

Sokan belinkelnek bizonyos képeket,videókat állítólagos ufókról, földönkívüliekről( google earth a youtubon,gabona körök stb..), de sosem képesek utánajárni a források hitelességének vagy nem képesek a látottakat továbbgondolni, hogy valós-e,illetve van-e más magyarázat rá.

Szóval nekik nyílvánvaló minden, mert látnak képeket, videókat.

Viszont ha valaki kételkedik a "bizonyítékok" megbízhatóságáról, akkor mindig azzal jönnek, hogy gondold tovább, a kormányok eltitkolnak mindent, nem csak az van amit látunk és beszűkült látókörűek vagyunk stb....


Szóvel egyszer beletudnak gondolni, mi folyik a háttérben és a látottakat hamisnak vélik,hiteltelennek(igaz tévesen)de képesek rá.

Máskor pedig amit látnak az úgy is van, mint az ufós képeknél,nem kell továbbgondolni.


2010. nov. 26. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hűvös történet bátyó.
2010. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A másik kedvencem mikor azt mondják már találkoztak idegenekkel, vagy elrabolták őket.

Ennek pszihológiai magyarázatai vannak:

1.Annyira megszállottak, hogy bemesélik maguknak a találkozást,például sokat olvasnak ilyenekről és velük álmodnak.Később pedig el is hiszik, hogy részük volt benne.

vagy

2.Mikor kifogynak az érvekből jön a "láttam már" duma, hogy mások elhigyjék.

Tipikus példa erre mikor a tapasztalatlan tinik, magukat már nem szűznek állítják be, hogy társaik között hitelesebbnek tűnjenek.

2010. nov. 26. 15:28
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Bármit írhat az ember, még ami igaz is, azt is kigúnyolják. Nekem is vannak nagyon alapos történeteim, de egy ilyen lökött társasággal biztosan nem osztom meg.Le lehet pontozni.Csak akik nem hisznek benne, és itt ökörködnek, a jó Isten mentse meg tőllük, ugyanis nem egyszerű dolog földönkívüli intelligenciával találkozni, és tárgyalni. Ők egy nagyhatalom, és én főt hajtok előttük. Bármennyire is furcsa 15 éves tapasztalattal rendelkezem velük kapcsolatban, és ők csak olyan emberekkel tartják a kapcsolatot, akiknek nagyon magas az intelligenciája, és tudnak velük tárgyalni, azaz normálisan kommunikálni.
2010. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ha annyira intelligens vagy miért nem írsz ellenérveket?
2010. nov. 26. 15:45
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
15:40-nél a pont.
2010. nov. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, ez a dolog nagyon komplikált,lesznek olyan emberek akik utánajárnak, és lesznek olyanok akik nem, akik közül utána járnak a dolgok iránt, lehet hogy nem találnak semmit és ha találnak is egy felvetően nagy dolgot, nem biztos, hogy eljut a hozzánk. Persze vannak feltevések amely minden ember fantáziáját megmozgatja. Jobb megijedni mit félni. Ajánlom mindenkinek, akinek van anyagi hátere kutason a dolgok iránt!
2010. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:
89%

ma 16:09!

Milyen pont??? A hibapont... Még egy ilyen és cserével végleg kipontozódik...

Persze ő kapcsolatban áll az idegenekkel... Azt megértem, hogy ő szóba állna az idegenekkel, de az idegenek miért pont vele állnának szóba...

2010. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

válasz megírásának időpontja: ma 17:21



Pont az ilyenekre gondoltam, mint te.A te bemásolt képeid (is) ihlették a kérdésemet.

És ahogy látom, most sem tudsz mit válaszolni, hebegsz-habogsz összevissza.

2010. nov. 26. 17:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdezö diator-ral ne foglalkozz... okosnak mutatja magát de mindenhol érvek nélkül irogat csak. Elég primitív szegény és nem tünik fel neki.


Egyébként egyetértek azokkal amiket írtál, nagyon jellemzö az Ezo témakör "lakóira" ez a viselkedés..

2010. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én mindig próbálom a leglogikusabbat mondani. Szerintem léteznek idegenek, de a döntő bizonyítékokat nagyon nehéz lenne minden emberhez eljuttatni. Örülök neki, hogy az én kérdésem végett tetted fel a kérdést, klassz dolognak tartom. Kutasunk, hogy a saját szemünkkel látjuk majd meg a valóságot, és utána mondhat bárki bármit, mi akkor is tudni fogjuk a valóságot.
2010. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!