Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy...

Más is észrevette, hogy minden rosszban történik valami jó is, ha kitartotok?

Figyelt kérdés
Konkrét példátok?
2010. okt. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem vettem észre bocsi,nekem mindig csak rossz jön már vagy 1 éve,pedig kitartok:(
2010. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, de nem feltétlenül idő kérdése, történhet akár azonnal is, csak tudatosan törekedni kell észrevenni.

Pl. lekésel egy buszt, és megtudod, hogy amit lekéstél, az karambolozott, vagy ha meghal egy gyógyíthatatlan beteg szeretted, már nem szenved tovább, vagy átver egy munkáltató, legközelebb tudod, mire figyelj oda, mik a buktatók, vagy nekem a legutóbbi, 2 évet csúsztam a diplomával, de így nemzetközi 2 nyelvű diplomát kaptam, 2 éve még nem volt ilyen, ezt meg már EU-n belül honosítás nélkül használhatom, míg ezt nem tudtam meg, addig bosszankodtam a csúszáson, most meg örülök, mert több esélyem van egy igazán jó munkára, és nem kell vacakolni, ha külföldre kerülök akár időszakosan

2010. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
nem, léteznek az életben tragikusan rossz dolgok, kár volna tagadni.
2010. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden okkal történik, nem hiszek a véletlenekben, még a tragikus rossz dolgoknak is megvan a maguk "jó oka", miért történik.
2010. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, én észrevettem:)

Nem tudnak olyan dolgot mondani, aminek nincs jó oldala is...

2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!