Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lesz a szürkékkel és a...

Attila6 kérdése:

Mi lesz a szürkékkel és a reptiliánokkal 2012 után? Annyit tudok, hogy nem fognak tovább uralkodni rajtunk, de mi lesz velük eltűnnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, egy magasabb szintben lesz részünk , egy feljebb való dimenzióban fogunk újjá létesülni, legegyszerűbb szó=tudatszakadás.


Sajnos tudod ezzel a kérdéssel az a bajom, hogy inkább azt a kérdést kéne felteni hogy: Van-e olyan ember a földünkön aki tudja hogy mi lesz 2012 dec 21-én.


Véleményem szerint van olyan ember, de az nem én vagyok aki tudja én is csak tippelek és valószínűnek tartom.

2011. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

diator:

mesélnél még erről? érdekel a téma.

2011. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jé, most ők uralkodnak rajtunk?? Ha igen, akkor nem értem, mi a gond velük, szinte észre sem venni őket. :)
2011. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mesélhetek egy pár mondatott.


Nem fogunk eltűnni, meg van-rá az esély hogy bekövetkezik hogy eltűnünk de ez nagyon kevés rá..


A reptiliánokat köti egy szabály: na pedig csak akkor támadnak a befolyásoltságuk alatt lévő lényekre (ebben az esetben ránk) ha mi veszélyt jelentünk rájuk.. amíg ez nem következik be addig nincs mitől félnünk, legalábbis tőlük nem kell félni egyenlőre... ( persze ez csak az én véleményem hogy nem kell tőlük félni )



Ezek a lények már időktől kezdve jelen vannak a földünkön, és befolyásolnak minket a mi tudtunk nélkül. Befolyásuknak adódóan nyersanyagainkat fosztják ki bolygónkról, tudtunk nélkül.


Tudnotok kel arról is hogy ezek a lények gonoszak, és köztünk járnak: tudati szintjük egy álarcot rak elénk és mi emberek embernek látjuk őket, vannak emberek akik mögéjük látnak de ez nagyon ritka sajnos...


A reptiliánok a gyíkhoz hasonló élőlények, két lábon járnak, magasságuk 2-2,5 m terjed. Ezek a lények bolygóról bolygóra járnak mint a földön a sáskák.


Na ennyit mondtam róluk :) többet nem szeretnék mert már fáradt vagyok :)

2011. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
oké, köszi.
2011. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2011. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eljönnek majd 404-ért a Reptiliánok, elrabolják és meggyalázzák, mert túl sokat akart tudni :P
2011. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és volt már olyan hogy emberről kiderült hogy válójában nem az aminek hisszük, vagyis hogy ufó ???
2011. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és 2 2,5 ,méteres magaságukkal hogy élnek a föld alatt ?????? ez nekem nem jön össze.,,
2011. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nostradamus ***** válasza:

A reptiliánok igazi neve Reptilianidák. Ők az őshonos Földlakók akik minket betolakodóknak tartanak. Mindig együtt éltek az emberekkel, de ezt csak kevesen tudták-tudják. Most is titkos katonai létesitményekben dolgoznak a föld alatt az Egyesült Államokkal

Tevékenykedésük:manipulálják a gazdaságot, befolyásolják a vallást, stb.

Újabb aktivitásaik: militarizmus és emberek eltörlése a történelemből. Befolyásolják a médiát és sértik az emberi jogokat, valamint történelmi amnéziát keltenek.

Akit minden általam ismert faj érdekel, felkereshet az ufonostradamus@yahoo.com e-mailon.

2011. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!