Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden "UFO kutató" úgy ír, mint egy 9 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy minden "jól informált" űrlényekkel társalgó / elrabolt, szupertitkos NASA és kormányinformációkba belátó kedves tag olyan szintű helyesírással rendelkezik, mint egy általános iskolás 3.-os gyerek, aki épphogy átcsúszott kettessel nyelvtanból?
2010. dec. 3. 20:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
materialista áltudomány? ahol minden bizonyítva van? az áltudomány az ezotéria, csökkent értelműek pedig mindig is születni fognak. ezért vannak a sárga házak. nem kéne már hazamenned? :D
2010. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
(kérdésre valaszolva) sztem ez azért van így, mert ez egy QRV4 INTERNETES OLDAL
2010. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

OMG, 100% :D

Ezt neked Ufo-kutató! XD

2010. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
katasztrofálisak vagytok mind. :D
2010. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

plejád? úgy tudom az egy nagy marhaság amit a 9 éves UFO kutatók találtak ki:D meg a többi hülyeséget is.

Én hiszem, hogy ebben a hatalmas Univerzumban máshol is kialakult valamilyen formában az élet, és nem bántom az UFO kutatókat sem. Minden felfedezés valami új gondolat megfogalmazódásával kezdődött, valami olyasmivel, amire még soha, senki nem gondolt. (automata ablaktörlő, harisnya, relativitás elmélet stbstb...)

2010. dec. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

szerintem ufo-kutato egy internet-troll...:D

de ha nem, akkor üzenem neked és a haverjaidnak, hogy nem rabszolga robotok vagytok, csak nem tanultatok, és fos melót kaptatok.

elhoszem, hogy büdös a munka, de attól még nem kell uszítani :)

és a legszomorúbb az, hogy ezek mind választó polgárok...:D

2010. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Nem biztos, hogy már megkapták a választójogot...

Lehet, hogy az nem tetszik, hogy iskolába kell járni. Mert ugye az is az elbszott rendszer szüleménye.

"Ha magasabb szeretetrezgésen lennénk, akkor MINDENT tudnánk AMIKOR MEGSZÜLETÜNK!"-mondta a hippi, és belenyúlt a konnektorba, hogy megnézze mi az.

2010. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!