Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit fog csütörtökö...

Szerintetek mit fog csütörtökön bejelenteni a Nasa?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 30. 15:26
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Volt már a bejelentés ? lehet lemaradtam rola. Mit jelentetek be ?
2010. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

18:25 hozászoló hazudik!

még nem volt élőben!

2010. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:25


Pontosan. Jobb ha tudod, hogy az arzén a szén-alapú (azaz eddig hivatalosan is ismert)életformáknak MÉREG.


Mit gondolsz kik hozták be ezt a baktériumot?

2010. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

"Mit gondolsz kik hozták be ezt a baktériumot?

"


azért egy kicsit vissza zökkenhetnél a valóságba.

2010. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Na megtudtam már én is egy két dolgot :)

Szoval a lényegében anyi hogy találtak egy magas arzéntartalmu kissebb toban olyan bakteriális élölényt ami a többi földi élölényel ellentétben a foszfor mellet arzént is termel... Ez a profok szerint földönkivüli dolog mert hát ugye egy hozzá hasonlo lény sincs a földön. Nemtudom... szerintem mivel egy magsa arzéntartalmu toban leltek ezekre egyszerüen csak mutatácio lépet fel , enyi.

Földön van-toban van - háboritatlanul volt sok ideig a to - mutáciora képes volt a környezett - nincs idegen életforma

probléma megoldva , lehet elemezni de szerintem ez mutácio nem pedig egy új faj (azzaz ha ugy tekintjük új faj de mutácio.)

2010. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 Cirmos kandúr ***** válasza:

én ezt már 1 hónapja tudom, mi ezen a nagy bejelentés?!

ha senki nem tudna róla akkor nagy bejelentés lenne, de így...

2010. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Bármibe lefogadom, hogy a NASA nem fog ilyet még véletlenül sem kimondani, hogy a baktérium földönkívüli eredetű lenne.


Csak azt, hogy mivel látható, hogy az arzén is hasznosítható az élethez így kitágultak a lehetőségek, hogy mely bolygókon alakulhat ki élet.

2010. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!