Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A "WOW" jel ami az idegenektől...

A "WOW" jel ami az idegenektől érkezett szerintetek félelmetes?

Figyelt kérdés

A tudósok szerint az ürhajójuk hangja lehet ez és nem nekünk küldték, csak véletlenül fogtuk be a jelet.

http://www.youtube.com/watch?v=ZxrJlLgitnc&feature=related


és itt van maga a "WOW" signal akit érdekelne:

http://www.youtube.com/watch?v=f143-ak3q_Q&feature=related

Valóban olyan mint egy ürhajó és egész félelmetes.Szerintem nagy ürhajó lehetett azért kaphatta a "WOW" kifejezést.


2010. nov. 25. 09:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
Az Univerzumban nincs tér és idő,a földönkívülieknek nincs szükségük alvásra.Ezt küldhették akár 800 éve is, vagy egy perccel ezelőtt is, a mi számításaink szerint.
2010. nov. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Igen az!
2010. nov. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
reccsent az űr beszarooooookXD
2010. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
85%
meg az ufok is wowoznak :)) azt akartak kozolni
2010. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Nem az idegenek mondták hogy WOW hanem a csillagász írta a lap szélére mert meglepődött az ismeretlen jelre.
2011. szept. 21. 12:55
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

semmi különös nincs benne.

mi is küldünk jeleket az űrbe.mások is küldtek, és?aki eddig is hitt abban hogy valahol, távol van értelmes élet, az csak megerősítést kapott!aki meg nem hitt annak itt a bizonyíték!de nem kell totális invázióra számítani, akik a WOW-ot küldték már rég kipusztultak(sajnos).

2011. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%

hogy félelmetes-e..van akinek igan, de én pl inkább izgatottan várom a további fejleményeket.

szerintem jó lehet egy olyan galaxisban élni mint a Star Wars-ban, ahol sok faj él eggyütt.

2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Igen eléggé félelmetes hogy vannak mások is rajtunk kívül az űrben, de el kell fogadni.
2011. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-11-25 20:51


Ez orbitális hülyeség, te honnan tudod, hogy földönkívüliek nem alszanak??? -.-"


A másik:


Én teljes mértékbe hiszek a földönkívüliekre, de az, hogy azt a jelet idegenek küldték, az 1 a millióhoz...

Az Univerzumba bármi történhetett...

*****


Ezeket a videókat érdemes megnézni :)

Nekem nagyon tetszettek és egy csomó újat megtudtam az Univerzumról...

Ezért mondom, hogy egyáltalán nem biztos, hogy idegenek küldték a jelet, a Világegyetembe bármi megtörténhetett, felrobbant egy Galaxis, felrobbant egy csillag a közelünkbe, vagy egyszerűen csak az Univerzum tágulása miatt történt valami...

Több száz milliárd dolog történhet a Világegyetembe, az idegenes dolog meg csak 1 a sok közül...

Ennyi lenne, lehet kritizálni vagy akármi :)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokakban félelmet gerjesztenek a földönkívüliek. A WOW jel az egyetlen olyan jel ami kizárt hogy űrzaj lenne, így tulajdonképpen félelmetes igen.
2011. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!