Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A "WOW" jel ami az idegenektől...

A "WOW" jel ami az idegenektől érkezett szerintetek félelmetes?

Figyelt kérdés

A tudósok szerint az ürhajójuk hangja lehet ez és nem nekünk küldték, csak véletlenül fogtuk be a jelet.

http://www.youtube.com/watch?v=ZxrJlLgitnc&feature=related


és itt van maga a "WOW" signal akit érdekelne:

http://www.youtube.com/watch?v=f143-ak3q_Q&feature=related

Valóban olyan mint egy ürhajó és egész félelmetes.Szerintem nagy ürhajó lehetett azért kaphatta a "WOW" kifejezést.


2010. nov. 25. 09:53
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
20%
Tudod, amikor a férjemmel 10 napot kamionoztam külföldön, számtalan ilyen rádiójelekkel találkoztam CB rádión. Ez semmilyen bizonyítékkal nem szolgál.Amatőr rádiósok is bezavartak, egyszóval humbukk az egész.
2010. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
97%
nem hinném, hogy félelmetes lenne, mivel az üzenet 200 évet utazott. Amíg mi is küldünk oda az is kb 200 év, és mire ők küldenek, lehet, hogy az is 200 év, és mire meg fog tudni az emberiség valamit kb 1000 év múlva lesz. Persze először meg kéne fejteni az első üzenetet.
2010. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
94%

Az idegenek köztünk, és nekik küldték a jelet?

Akkor miért nem valami gyorsabb módszert használtak?

Miért olyan módszerrel küldték ami 200 év alatt ér ide?


Amúgy amikor mi emberek küldtünk rádió jeleket az űrbe(Arecibói üzenet),olyan dolgokat "kódoltunk" ami számunkra magától értetődő hogy intelligens faj küldte. Lehet számukra ez volt ilyen adat. Ezeket senki ne vegye készpénznek, mint már írtam ezek feltételezések lehet hogy valami véletlen műve az egész.

Amúgy aki azt írta hogy okosabbak mint mi,ez nem igaz.

Egyszer azonos szinten kellett lenniük velünk.

Ha van földönkívüli élet az evolúció törvényei ugyanúgy rájuk is vonatkoznak, ugyanúgy az marad életben aki a körülményekhez minél jobban tud alkalmazkodni.

Ami biztos a jellel kapcsolatban:

-az űrből érkezett(és nem egy műhold meghibásodásából fakad)

-erős,keskenysávú rádiójel

-nem hasonlít pulzár által kibocsájtott jelre

2010. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
27%
Az Univerzum zaja is lehet felerősítve.
2010. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
46%

star wars irója nyitott aggyal született és olyan volt neki mintha 200 éve élne.és a régi emlékeit leirta ami egy másik univerzumban játszodik.


én szerintem mindennek van vége ennek az univerzumnak is csak elég messze mert ismerünk vagy 10 bolgyot és van 38 .

2010. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
AMúgy ez az üzenet nem 200 éve lett elküldve. Nem tudom honnan szedtétek ezt.
2010. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom...Nekem már az félelmetes hogy az űrből jött...:/
2010. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

gondolom az üzenet: Reccsent 1-et az űr xD

bocs muszáj volt elsütnöm xD

2010. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Szenthelyi Árpád. válasza:

Amúgy ez az üzenet nem 200 éve lett elküldve. Nem tudom honnan szedtétek ezt.



A jelet 1977.08.15-én észlelték és ez nem olyan mint egy sms-t küldenél a szomszéd utcába. Megállapították hogy kb. honnan küldhették (ha tudni akarod a Nyilas csillagkép felől) azt meg mindenki tudja hogy idő kell mire a-ból b-be ér, ez a 200 év csak becslés lehet hogy ennél sokkal több.

Érdekesség: ha felnézel az égre mindig a múltat látod, a Nap fénye csak 8 perc alatt ér el a földre.


Ez a reccsent egyet az űr tetszett :D.

2010. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez az nem akarják elmondani mennyi ideje lett elküldve, sőt még azt sem pontosan honnan. NEm véletlenül. Sok itt a szándékos félrevezetés a Háttérhatalmistáktól.
2010. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!