Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A "WOW" jel ami az idegenektől...

A "WOW" jel ami az idegenektől érkezett szerintetek félelmetes?

Figyelt kérdés

A tudósok szerint az ürhajójuk hangja lehet ez és nem nekünk küldték, csak véletlenül fogtuk be a jelet.

http://www.youtube.com/watch?v=ZxrJlLgitnc&feature=related


és itt van maga a "WOW" signal akit érdekelne:

http://www.youtube.com/watch?v=f143-ak3q_Q&feature=related

Valóban olyan mint egy ürhajó és egész félelmetes.Szerintem nagy ürhajó lehetett azért kaphatta a "WOW" kifejezést.


2010. nov. 25. 09:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Jelenleg ez a legnagyobb tudósok által is elfogadott tudományos bizonyíték arra, hogy UFÓk márpedig léteznek, mivel a WOW-jel egy modulált rádióhullám volt, olyan frekvencián amit a Földön semmilyen állomás nem használ, tehát nem lehetett űrszemétről visszaverődött földi jel, és egy ilyen mesterséges jel nem jöhetett valamilyen űrbéli folyamatból pl. pulzár sugárzásából sem.
2010. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
47%
wow de király!
2010. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ezzel ne nagyon foglalkozz...inkább arra figyelj ami itt a földön van...ha van földön kívüli élet akkor úgyis megtalálják 1x de nem valószínű hogy van...Ez 1 kis semmi bizonyíték vagy ha olyan szinten lenne akkor már több jelet is kaptunk volna...nem?
2010. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Mi benne a félelmetes? Nekem egyáltalán nem hangzik űrhajónak. És ha esetleg az is lenne, miből következtetsz a méretére? A legtöbb amit erről a "jelről" tudunk, hogy nem tudunk semmit. Jelenleg bármilyen eshetőség nem több, mint fikció. E.T. pizzarendelése is lehet, vagy csak egy rakás semmi.
2010. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%

Ebben mi a félelmetes? Ne haragudj , I WANT TO BELIEVE :D , de ez nem sok mindent jelent. Honnan tudják hogy űrhajó volt, vagy honnan tudják hogy ez egyáltalán nem csak valami véletlen szerű hang?


Ez semmi . Meg mikor volt ez már a youtube-ra 2007-ben tették fel ezt a videót, de lehet hogy sokkal régebbi.


Azóta meg semmi új üzenet? jó persze, most biztos azt mondják, hogy biztos több évbe telt az is mire ide elért ez az üzenet,és 3-4 év semmi se , olyan viszonylatban , és azért nem kaptunk új üzenetet vagy valamit.


sztem ez csupán egy véletlen valami volt. semmi egyéb.

2010. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik galaxisba elküldeni egy űrbéli üzenetet...50 ezer év, mire odaér az adott ponthoz, és még 50 ezer, mire visszaér hozzánk. Lehet, hogy ez az üzenet több ezer éves, hiszen...az idegenek fejlettebbek, civilizáltabbak nálunk.
2010. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Kereshetünk úgy idegeneket a világűrbe hogy jeleket adunk egy bizonyos pont felé(általában ahol valószínűnek tartjuk az élet kialakulását),ilyennel már mi is próbálkoztunk.

Valószínűleg ez is egy ilyen próbálkozás lehetett a túlsó végről. A kutatók megállapították honnan jöhetett ez a jel és arra jutottak hogy kb. 200 évvel ezelőtt kezdték küldeni.

Ennyi idő alatt már volt elég ideje kipusztulni ennek az idegen civilizációnak,vagy már rég elfeledték hogy küldtek ilyen jelet felénk.(már ha idegenek voltak és nem valami véletlen műve)

Az az érdekessége hogy a hidrogén vonal frekvenciáján szoktunk küldeni és szoktuk várni az ilyen üzeneteket(1420,405 MHz). Ennek a jelnek két különböző értéket adtak meg 1420,356 MHz (J. D. Kraus) és 1420,456 MHz (J. R. Ehman)

mindkettő elég közel van a hidrogén vonaléhoz.(Ha valaki nem tudná 1977.08.15-én fogták a jelet.)

Amúgy szerintem nem félelmetes éppen azért amit már leírtam,akik felakarták venni a kapcsolatot vagy kihaltak vagy elfelejtettek minket.

2010. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Majdnem olyan, mint A Kapcsolat c. filmben.

Érdekes! Kár, hogy ha régóta van ez a jel, mert akkor valaki írta lehet ,hogymár nem is létezik ez a cilizáció, vagy elfelejtettek minket...

A hang viszont furcsa. Mi van, hogy ha nem is földönkívűliektől jött a hang?:S

2010. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
93%
Még nem sikerült megfejteni a jelet teljes egészében. Annyit lehet róla tudni, hogy vmilyen parancs lehet, amit a Földre sugároztak, ha mi be tudtuk fogni akkor az itt élő Idegenek is. És nem nekünk szánták az üzenetet!!!
2010. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

érdekes.

az okos élőlény megtudja oldani a dolgokat.

lehet hogy mi emberek vagyunk olyan bénák hogy kipusztítjuk magunkat -.-

gondolom lejegyezték valahova és emlékeznek rá.

2010. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!