Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van a világegyetemen túl?

Mi van a világegyetemen túl?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 19:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Még több világegyetem o_O?:D
2010. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

na mind1.

olyan nagy a távolság hogy nem fogjuk megtudni vagy nincs xd

2010. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
A világegyetem folytatása.
2010. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Nem fogjuk megtudni, meg folytatás. Ez rendben, hogy TIK.

De én MOST akarom megtudni a kérdésemre a választ.

Tehát várok tovább.-)

2010. nov. 15. 19:27
 25/35 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdésed, mert valóban jót lehet rajta gondolkodni. Szerintem végtelen. Miért ne lehetne? Én is úgy gondolom, hogy ezt a mi kis korlátolt agyunk nem tudta elképzelni, mert csak térben és időben gondolkodunk.


Egyébként a Biblia szerint 3 ég van. Van az első, ami ugye a világűr, a csillagok, bolygók, stb., amit már ismerünk, és ugye aminek nem tudjuk, hol a vége. De a Biblia szerint egyszer csak ott van utána egy másik ég vagyis egy másik birodalom, ahol most a Sátán van, és keveri nekünk a ....-t. Annak a helynek is lehet egy mérete, azután pedig van még egy ég, a 3. ég, amit közismertebb nevén mennynek is hívnak. Ott van a Világmindenség Ura, a mi Teremtőnk és Megváltónk, akiről már oly sokat hallottunk, és az egész "személyzete", az angyalok, és szent emberek. Na ez már szerintem tényleg végtelen, hiszen Isten szerintem egy olyan helyen tud csak lakni, ami végtelen.

2010. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Most minek kell mindig bevonni a Bibliát, a vallást?

Én tudományos szempontból kérdem!

Azért köszi hogy választ írtál!

2010. nov. 18. 14:15
 27/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésedre itt nem fogsz kapni tudományosan is bebizonyított magyarázatokat..
2010. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Erőlködünk,erőlködünk?Nem érdemes!Nálunk sokkal nagyobb tudású,komoly felkészültségű emberek nem tudtak választ adni a kérdésre.Ők a végtelen fogalmának értelmezésével kezdték és nem jutottak semmire.Voltak akik eljutottak az egyetlen,gyengécske, emberi agyunkkal felfogható értelmezéshez az Istenhez.Akik ezt a megoldást kikerülték,nagyon egyszerűnek találták,azok tovább kutatva elméjük megzavarodásával elmegyógyintézetbe kerültek.Ez tehát az a/nem egyetlen!/ kérdés,amely az emberiség jelenlegi tudásával csak a hit közbeiktatásával,tudásunk,ismereteink,lehetőségeink korlátainak elismerésével közelíthető meg.A kérdésre materiálisan jó válasz nincs!
2010. nov. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ahogy léteznek naprendszerek , galakszisok , ugyanúgy létezhetnek univerzumok is. ez a multiverzum.
2010. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Erről a hivatalos tudomány álláspontját leginkább Steven Hawking képviseli. Gondolom a név ismerős, ha már ilyesmi kérdés boncolására adtad a fejed.

Az alternatív, rugalmasabb kutatási irányzat eredményeiről, amely nem ragaszkodik a Nagy Bumm elméletéhez, hanem gyakorlati úton magyarázza az Univerzum létrejöttét, leghamarabb két weblapon olvashatsz könnyen érthető módon, az alapoktól.

Az egyik a Terembura (ami egyébként, a 3D-s Naprendszerunk határoló-feluletének elnevezése; egy fizikailag is létező határ), a másik pedig az Eseményhorizont. Két eltérő stílusban ugyanazon tanitás található. Ha rákeresel az elsők között találod a megfelelő linkeket.


Kérdésedre válaszolni pedig nem egy egyszeru dolog, mert válasz paradox.

Az Univerzom határán túl nincs semmi. Viszont ha már elnevezzuk Semminek akkor kell legyen mégis valami.

Nos, ha a teremtést próbálja megérteni az ember, sokszor találkozik hasonló ellentmondásokkal.

A Teremtő Atya hatókörén belöl rend uralkodik, mindennek megvan a maga helye és ideje, merthogy itt van tér és idő. Viszont az Univerzum határán túl, ahová már nem terjed ki az Atya figyelme, hatásköre, aki mindezt kelti, van az Őskáosz, amiben az Atya megnyilvánult és létrehozta az univerzumát, már nincs sem tér sem idő, ezért káosz uralkodik.

Ebben a káoszban aztán mkődnek még további (korlátozott számú) Teremtők, akik a mienkéhez hasonlóan szintén fenntartják a saját univerzum-rendszerüket.

2010. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!