Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van a világegyetemen túl?

Mi van a világegyetemen túl?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 19:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Semmi, mivel a térnek arra a területére a Világegyetem még nem terjedt ki. Valószínűleg az van ott, ami mindenhol máshol volt az Ősrobbanás előtt.


Amennyiben léteznek párhuzamos világok, és ezeket úgy kell értelmezni, hogy ezek más világegyetemek amik a mienktől térben vannak távol, nagyon messzi távolságokban, akkor azok vannak ott. Amennyiben a párhuzamos világok valami más, nem térbeli módon vannak elválasztva a mi világunktól, mondjuk a bennük lévő anyag szubatomos frekvenciája alapján, akkor térben ugyanaz, mint amit az első bekezdésben írtam.

2010. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Túl(?)


Mi van ha nincs vége?

Lehet, hogy az emberi agy korlátolt/véges és egyszerűen képtelen megérteni vagy felfogni a végtelen fogalmát.

2010. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

87%, azt tudományosan már bizonyították, hogy nem végtelen, mivel az ősrobbanás óta eltelt egy konkrét idő, néhány milliárd év, és csak ezóta tágul az Univerzum, vagyis nagyon nagy, de véges.


A tér, amit betölthet, az végtelen, csak egy bizonyos távolságon túl már nincs ott semmi csak teljes üresség, mivel az Univerzum addig még nem terjed el

2010. nov. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
75%

Mi az a világegyetem?

Ha a világmindenségre gondolsz, akkor a "túl" szó értelmetlen.

Ha a miáltalunk észlelt, 3D-s és "látható" anyagra (tömeg + energia) gondolsz, akkor biztos, hogy VAN sokminden ezen túl.

PL: a "sötét" anyag (sötét tömeg + energia), a 3 tér- és 1 idődimenzión túli dimenziók, és amiről gőzöm sincs.


Állítólag az univerzumunk tömegének kb. 5 %-át alkotja a megfigyelhető anyag, 23% a sötét tömeg aránya, és 72% a sötét energia.

2010. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
El lehet képzelni, hogy volt több helyen ősrobbanás, vagy mindenféle párhuzamosságot ki lehet találni, de ha ELVILEG nem nyerhetünk róla semmi információt (az odahajókázáskor nem is beszélve), akkor kár a gőzért.
2010. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem magát a világot úgy kell elképzelni, mint egy nagy mezőt.


Az ősrobbanás előtt ezen a mezőn egyetlen egy ház áll, a többi része a mezőnek háborítatlan természet.


Az Ősrobbanáskor hirtelen elkezdenek felépülni házak az eredeti ház körül és minden másodpercben rohamosan sugárzódnak ki a házak kör alakban a központi ház irányából.



A mező házak által borított része a világegyetem, ahol vannak galaxisok, csillagok, bolygón.


A mező még háborítatlan része a puszta tér, ahol még nem jár a világegyetem. Itt nincsen semmi, csak üresség. Az ősrobbanás előtt az egész tér ilyen vot.

2010. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

54% os.....Az első mondatot olvasd el kérlek,de ha tudsz hivatalos megerősítő forrást,mind az ősrobbanásra,mind a világegyetem tényleges méretére vonatkozóan akkor szívesen olvasom.

[link]

2010. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Az első mondatban olvasható kis méretű nagyon sűrű állapot az én példámban az egyetlen ház a mező közepén.
2010. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
65%

ez olyan mint a hagyna a földön.

hangya vagy annál sokkal kisebb vagy a féreg is kérdezhetné hogy végtelen ez a föld?

Mert ugye nem látta a szép térképet.

semmi se tart öröké az út se :)

2010. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ember aki ezt meg tudná mondani, hiszen több ezer milliárd billió világegyetem rendszer van, és hogy ezeken túl mi van , az még én sem tudom meg mondani hiszen a világ legokosabb embere vagyok :DDD

De tényleg ezt nem lehet meg mondani mert ott még nem járt senki. Azokon túl menni a semmiségben , az űr valahol elkezdődik és valahol vége van ez lenne a helyes kérdés?

De mire gondolhat az ember mi lehet ott, üres tér melynek nincs határa, vagy talán más világok amelyekben másabbak a fizikai törvények mint a mienké. Nem lehet tudni, nincs olyan lény szerintem a galaxisunk bár mely részén aki ezt meg tudná mondani.

2010. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!