Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire tartod hitelesnek...

Mennyire tartod hitelesnek ezeket? (Plejádi üzenet) (Főleg 404 válaszára lennék kiváncsi, de akárki válaszát szivesen elolvasom, feltéve ha nem kötekedés. )

2010. nov. 6. 16:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ufó kutatóval egyet értek ez így van, én is plejád rajongó vagyok igaz a fényszövetségből nem ő a kedventcem hanem egy másik faj akinek nem jut eszembe a neve a békákra hasonlítanak :)
2010. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Semennyire! De ezt a hülye plejádozást meg krixkraxozást sem.

Ezek mind hiszékeny emberek makivakítását szolgálják. És nem vagyok egy szeretettelen negatív f.asz, csak realista, aki nem tagadja a földönkívüliek létezésének ESÉLYÉT.

2010. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Akkor önmagad is tagadod!
2010. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Csak 404 véleményét nem tudtuk meg.....eddig.
2010. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
B+ ez egy ismétlődő media player effect ami az egyik legalapabb videoszerkesztő programba van beépítve, és ez van átszínezve. Ha már ilyeneket csinálnak és azt várják hogy bárki elhiggye nem kéne ugyanazt az effectet 50* levetiteni. Bár látom akad aki így is elhiszi. Megjegyzem nekem 30 perc alatt sikerült rekonstruálnom egy ugyanilyen videót, amiben bennevan azis hogy közben letöltöttem a programot xD
2010. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!