Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire tartod hitelesnek...

Mennyire tartod hitelesnek ezeket? (Plejádi üzenet) (Főleg 404 válaszára lennék kiváncsi, de akárki válaszát szivesen elolvasom, feltéve ha nem kötekedés. )

2010. nov. 6. 16:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Már az első videó első másodpercei után tudtam, hogy 100% kamu.
2010. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
nem kell félni egy ember van rajta aki mond dolgokat enyi nézd meg nem kell betolyni mindentől.
2010. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
76%
Én nem a személyt vizsgáltam, hanem a mondanivalóját. Engem nagyon is elgondolkodtatott, amit feltárt. Valóba elvagyunk vakítva, és csak a gyülölet, kizsákmányolás, megfélemlítés a fő elem. Ez a férfi nem mond butaságokat, magas intelligenciával rendelkezik,és igenis csak az érti meg beszéde lényegét, aki maga is intelligens. Nem hord összevissza minden zöldséget, hanem arra akarja megtanítani az embereket,hogy szeretetben éljenek, mert a szeretet energiája nagyon sok mindenre képes. A gyülölet enrgiái pedig romboló hatásúak, úgy fizikailag,mint lelkileg egyaránt. Nekem ez a véleményem.
2010. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Igen igen szeretetben de ezt az emberiség hogyan tudná elérni , a szeretet nem olyan dolog amit csak úgy tud osztogatni egy ember, vagy igen? hogyan kell ezt csinálni mi a szeretet? A szeretet érzéseink sokasága amit ki adunk egy másik ember iránt ? Ha minden ember szeretné egymást mint a hal a vizet akkor el lehetne ezt érni. Én mostanában minden nap érzéssel csinálok mindent mindig a jó érzéseimet hozom ki magamból :) ma is vicces napom volt csomó helyen voltam és jó volt mert emberekkel találkoztam stb. Érdekes az a világ amiben élünk, de én gondolataim szerint az ember egy olyan lény egy olyan faj aminek a része a rossz :) mondjuk hogy ha a plejádok meg tanítanák nekünk az összes tudásunkat, melyik ember nem élne vissza a hatalmával :) Melyik ember nem tenné meg azt hogy hatalmat ragadjon a kezébe :), minden ember , ha nem is mind a többsége olyan hogy hatalmat akar. Nem tagadom én is szeretnék hatalmat melyik ember nem? De vannak dolgok amiket az ember nem érthet meg , pl: azt hogy mi emberek mások vagyunk mint a jók , másabbak vagyunk mint a rosszak , nem vagyunk se rosszak se jók mi csak emberek vagyunk és minket ez tesz azzá amik vagyunk, hatalmunk szerintem hatalmas nagy sőt orjás-i nagy , ki tudja lehet hogy mi emberek fejlettebbek vagyunk az Idegeneknél is de nincs összemérhető alap hogy az ő teknologiájuk a milyénkkel szemben, meg néznék egy idegen vs human teknológia harcot. Én az emberekre tippenék. Gondolataim szerint még az idegenek tudása sem lehet tökéletes hiszen ami elromolhat az egyszer el is fog romlani. A relativitás elmélete minden dologra igaz :) nem is mondanák többet :)
2010. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

igen...Igazad van.Most nemváltam egy Peace foreverré de ha ez az ember gondolkodása alapján kezdenénk el élni akkor a háborukat be kéne szüntetni...Ami lássuk be lehetetlen...

Vagyis ez a felfogás szerint ez a bolygó elveszett..Mindig lesz egy elvakult nagyhatalmu pénzéhes ember....

2010. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

"Mindig lesz egy elvakult nagyhatalmu pénzéhes ember...."


De gondoljunk bele, hogy miért? Miért vágynak annyira arra az emberek, hogy kitörjenek a mindennapi életükből és sajnos sokan a nyomorból??

Mert elvagyunk taposva és ki vagyunk használva! És így nézve, teljesen normális, hogy nem akarnak az emberek tovább ebben élni.


Van egy olyan mondás, hogy ha meg akarod tudni milyen a másik, adj hatalmat a kezébe...

2010. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
n vagyok az előző...igazad van. csak hát ha mindenkinek hatalmat osztogatnánk...
2010. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

UFO hívő vagyok,de szerintem ezek kamu videók

attól hogy mond pár igazságot a videóban lévő ember,még nem jelenti azt hogy földön kívüli,ez csak józan gondolkodást mutatja hogy milyenek is az emberek

gondoljatok már bele:ha tényleg földönkívüli lenne,akkor nem itt videózgatná magát,meg nem csak ő lenne itt hanem többen is,ráadásul tuti hogy az amerikaika vagy valamelyik szervezet elkapta volna kisérletezni.

dictatornak pedig nem hiszek,érdekes amíg nem jött fel a 2012-ős világvége marhaság,eddig még senki sem szajkózta hogy "jajj 2012ben ide jönnek a plejádok,az ufok",most meg mindenki ezt mondja

2010. nov. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Alaje, plejádi testvérünk egy nagyon magasztos lény, aki megtestesült Krisztusként egyszerre két testben van jelen: a Föld körüli anyahajójában van + itt a Földön főleg a német nyelvterületen működik, mint spirituális tanító ( ekkor közönséges negyvenes férfi formájában van jelen, így nem ismeri fel senki )


A videó az űrhajójában készült, melynek nagyobb a rezgésszáma, mint a mi fizikai testünk, ezért főleg csak éter-fénytestének a kontúrja látható.


Amit pedig Alaje mond, az nagyon fontos, mert ez egy drámai felhívás az emberiséghez, hogy minél hamarabb változzon meg, és hogy a szeretetet tegye a gondolkozásának az alapjának, ha el akarja kerülni az újabb menetrendszerű tragédiákat.


Az egyszerű meditációkkal, amiket ajánl, mindenki megtisztíthatja magát!

2010. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
ufókutató, felcsaptál 404-nek?
2010. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!