Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire tartod hitelesnek...

Mennyire tartod hitelesnek ezeket? (Plejádi üzenet) (Főleg 404 válaszára lennék kiváncsi, de akárki válaszát szivesen elolvasom, feltéve ha nem kötekedés. )

2010. nov. 6. 16:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
ja, a nyolcasig egész hihető. az nem kellett volna.
2010. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Majd jövőhéten megnézem mert most lassú a netem :(
2010. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy ezeket már láttam de azért meg nézem újra :) DDDD
2010. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
ok. diator,csak ird majd meg a véleményedet. Ok?
2010. nov. 6. 20:06
 15/35 anonim ***** válasza:

Ok Ok a véleményem az hogy teljes mértékben igaza van. És egy dologban dől el az hogy igaza van , az pedig hogy 2012-ben ide-e érnek- remélem hogy igen. Én hiszek benne és néha de szoktam meditálni, nem tudom hogy jobb-e lett az életem.

Nem vettem sok dolgot észre hiszen állandóan szeretett vesz körül az ellőtt is mielőtt a videót láttam. Más részről sokat olvastam a plejádokról a szövetségükről arról hogy eljönnek tanításaikról , itt kiemelném a tanításaiknál azt hogy azt szeretnék hogy egy magasabb létformát érjünk el amit ők a Krisztus tudatnak neveznek. Én nyílt vagyok ezekre a dolgokra , hisz mit veszíthettek vele. Ami meg lepet a 8 videóban azt mondta hogy sokat fogsz ebben az időszakban aludni. egész nap szinte csak alszok akkor én remélem elérem ezt a tudatot :) majd meg látjuk , egy valami fontos mindent érzéssel csináljunk, ... Van benne valami hiszen van az állati ösztön, van az inteligencia , van még ezernyi dolog amiket még nem ismerek de ilyet még ha jól tudom nem nagyon halottam sehol mindent érzéssel csinálj. ezáltal meg nyilhatnak a csakrák. Én még arra lenék kivántsi hogy az ember csak manuálisan tud tanulni, hogyan tud az univerzumon keresztül? röviden ennyi az a helyzet hogy lusta vagyok.

2010. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
még csakaz elspnél tartok de menyire igaza van már???jesszusom ez aegy naon jó életfelfogás ha lehetigy nevezni vagy inkáb hitnek vagy nemtom:D
2010. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
a legjobb!!bakker amugy a vidik kamuk de a szöveg..mindenkinek meg kéne néznie és akkor rájönne ogy hogyan kell valójában élni
2010. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
szerintem a videók nem kamu mivel aki készítette őket több mint 10 nyelvre lefordította. és szerintem igaz. ennyi.
2010. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
A 8.-ig énis 100% voltam hogy hiteles.
2010. nov. 7. 13:55
 20/35 anonim ***** válasza:

sziasztok!

a videóban pontosan mi is van? nem merem megnézni, félek az ilyen dolgoktól. de érdekel.

2010. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!