Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Árnyéklidércek az M2es metróba...

Árnyéklidércek az M2es metróban? Vagy csak a képzeletem játszott velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mi történt??
2010. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

:D


keresd fel a legközelebbi pszichiáteredet, mert mi ugyan nem, hanem csak ő képes hatásosan kezelni az epilepsziádat!

2010. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy Demszkyt láttad? Már régen hallottam róla, lehet, hogy ott rejtőzködik lent.
2010. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
34%

édesem. miért epilepsziával hasonlítod ezt a képzelgést?

Általában ha valaki fél vmitől, akkor az képzelgésekbe mehet át. az epilepszia pedig nem képzelgéseket, hanem rohamokat idéz elő.

Én is epilepsziás vagyok, mégsem látok lidérceket, szellemeket...stb...sorolhatnám.

Ez csupán a félelem megnyilvánulása, mégha tudat alatti is.

2010. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
minden nap arra járok, és tudom hogy a bkv nagyg*ci, de hidd el: ha ki akarnak tolni veled leszállítanak bombariadóra hivatkozva, hogy mire elküszködöd magad a buszig elmenjen az utolsó és csövelehss egész éjjel pesten. Ezenkívül drága és retkes is, de nem hiszem hogy bármiféle ilyesmik mászkálnának odalenn.
2010. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az epilepszia annyiból releváns, hogy régen azt hitték, hogy az éppen rohamot kapott embert az ördög szánta meg, és válogatott módon próbálták kigyógyítani az embert belőle, mindenesetre lehet örülni, hogy nem akkor éltél :) Egyéb esetben a felvetése h*lyeség, az ezotériához nagyon nincs köze.

Kérdező: a kérdésed meg önmagában nem ér így semmit, se tartalmilag, se sehogy sem. Legalább leírnád, hogy mi volt veled...

2010. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
*szánta = szállta, bocs :D
2010. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal. Hívd a szellemírtókat!
2010. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tegnap éjjel morgást hallottam az alagútból
2010. okt. 30. 22:24
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

Odalenn minden morog, mitöbb... minden épület, még ha elhagyatott is, morog, kattog, pattog.

Kísérteties és nem csak azért, mert ember nélkül látod, hanem olyan a hangulata, mintha élne...

Volt szerencsém kísértetvároshoz, amit az oroszok hátra hagytak.. nem barangolnék ott éjjel egyedül.

2010. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!