Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet ez vagy csak a...

Igaz lehet ez vagy csak a kepzeletem jatszik velem?

Figyelt kérdés
Anyukam halala utan kb 3 hettel tortent,amikor egyik nap nagyon elkeseredett voltam,hirtelen ugy ereztem,hogy o ott van velem,s megcsapott egy olyan korhazi szag,de csak egy villanasnyira,en meg nagyon megijedtem, feltem...nme volt ahonnan "jojjon" az a szag..lehet hulyesegnek tunik,de szerintetek van ilyen?
2010. nov. 14. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Van. Sajnálom ami történt anyukáddal, de hidd el ez csak azért volt, mert nagyon hiányzott és megviselt a halála.
2010. nov. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges ,hogy anyukád még nem nyugodott bele abba a helyzetbe ,hogy ott kellet hagynia téged és ezér kísért ! nem megilyeszteni akarlak csak feltételezés !



Egy kezdő parapszichológus .

2010. nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is azért volt mert az emlékedben még mindig él, mindig veled van és vigyáz rád, azért érezhetted azt a szagot mert nagyon de nagyon hiányzik neked. Anyukámnak mikor meg halt a testvére , anyukám mindig róla álmodott és anyukám nagyon meg ijedt , utána ki ment a temetőbe meg fogta a sírkövet és azt mondta neki, kedves testvérem kérlek ne ijesztegges álmomban és azota nem álmodott vele és nem érezte úgy mint ha ott lett volna. Persze jó hogy ha vigyáz rád mert biztos hogy vigyáz rád.
2010. nov. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
Tudom mit érzel. Én 8 éves voltam, amikor édesapám meghalt. A helyzet az, hogy még nagyon hiányzik édesanyád neked és szeretnéd, hogy ott legyen. Én is éreztem ilyet anno 13 éve. Nehéz elfogadni egy szerettünk halálát. De ameddig emlékezel rá addig mindig ott lesz a szívedben. Mélyen együtt érzek veled és őszinte részvétem neked...
2010. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszononm!
2010. nov. 14. 17:38
 6/6 BlackSword ***** válasza:

Szia!

Csak gondoltam megkérdezem: hogy érzed magad?

2010. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!