Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez, csak a képzele...

Mi lehetett ez, csak a képzeletem játszott?

Figyelt kérdés
pont itt olvastam az ezo rovatban vhol egy kérdést,hogy az illetőhöz éjjel az ablakon bement egy fekete alak és egy "hehe"kiséretében folytogatta aztán eltűnt...folyt. lennt.
2010. okt. 14. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
egy vagy két nappal rá délelőtt kinézek a szobám ablakán és a hátsó lépcsőnél(körfolyosós régi bérházban lakunk)egy fekete alakot látok lesurranni a hátsó lépcsőn....oda is mentem,de nem volt ott senki.szóval ha lehetett az valami akkor van tippetek mi volt? vagy ennyire erős lenne a képzeletem? nagyon valóságosnak tűnt...
2010. okt. 14. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
mit csináltál éppen? ha az ember unatkozik, a tudatalattija szórakoztatni kezdi, és beindul a képzelete... lehet hogy csak egy árnyék volt, vagy ennyire beleélted magad a storyba :)
2010. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Amit láttál valóság volt.Tényleg egy fekete,vagy sötét ruhás fickó ment le a lépcsőn.Nincs ebben semmi rendkívüli,bizonyára nem láttad hosszú ideig,mert a végére néztél oda.

És most jön a csel,a fejedben még friss volt az emlék az olvasott kérdésről és benne a fekete ruhásról,és az agyad összekötötte a kettőt,az egyikről a másikra asszociáltál és fordítva,a két idea összeolvadt,és egyként jelent meg.A kettőnek nincs köze egymáshoz,válaszd szét őket.

2010. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ismerősöm is mesélt már ilyesmit.szellem volt.

ki kell űzetni a házból.

2011. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem jobban teszed ha félsz ettől a SZELLEMtől. Főleg éjszaka. Nem tudsz majd aludni, és nagyon fogsz félni.Hidd el, nem azért mondom, hogy félj, csak azért, hogy felkészülj.
2011. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!