Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Têged meggyőznek az UFÓ...

Têged meggyőznek az UFÓ tagadók érvei?

Figyelt kérdés
jún. 1. 07:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert nem érdekelnek a bizonyítékok
Nem, én a bizonyítékok alapján mérlegelek
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Eléggé hülye válaszokat adsz meg lehetöségként, csak az jöhet ki belöle, hogy neked van igazad
jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek érvek, ezért nem tudom, miről beszélsz.
jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
47%

Nincsenek "UFÓ-tagadók".

Ó betűvel sem.

jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kedves Vezető ***** válasza:
61%

Picit megfordítottad a dolgot.

Az általános vélemény, hogy még senki sem találkozott földönkívüliekkel, de nincs kizárva hogy van élet a földön kívül is, "bizonyítékokkal" inkább a hívők szoktak érvelni. És ebben a témában konkrét bizonyítékra Én nem nagyon emlékszem. Mindig ott van ott is a "lehet", "valószínűleg", s.t.b.

jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
29%

A realisták szerintem csak azt nem hajlandók elfogadni, amikor egy hívő azt mondja:

- UFO-k vannak. (UFO: sic!) Mert én azt mondom és kész. Mert titkolja a háttérhatalom. Akkora titok, hogy előttem nem titok. Biztos.

De ha lenne bármi reális bizonyíték, a realista elfogadná, hiszen ez a reális gondolkodás lényege.

Bizonyítékot kérünk csak, ködszurkálásnak semmi értelme.

Paranoid téveszmék nem bizonyíték.

Ebbe a körbe tartozik minden olyan tárgyi anyag is, amibe csak belelátnak kitalációkat laikusok, de valójában semmit nem ér.


"Nagyon valószínű, hogy egyedül vagyunk az Univerzumban"

[link]


"Sokkal kisebb eséllyel alakulhat ki az élet, mint eddig hittük"

[link]



"A ChatGPT válaszolt, egyedül vagyunk-e az univerzumban"

[link]

jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 - Ellenben te olyan bizonyítékokat szolgáltatsz, mint egy femina.hu cikk 🤣🤣🤣
jún. 1. 10:31
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
14%

Ez nagyon alacsony szintű gyerekes válasz, hiszen a tartalmat magad is ellenőrizheted, ha megkérdezed a ChatGPT-t.

Ráadásul egy szóval sem állítottam, hogy bizonyítékot linkeltem volna, hol olvastál ilyet? Értelmezési zavar lehet a háttérben.

Ezek csak tartalmak, amin elgondolkodhat egy hívő (ha lenne neki mivel), vagy épp a realista is. De nem bizonyíték semmire.

jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
#6: ezzel jól demonstráltad, mennyire nincsenek bizonyítékaitok.
jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Hogy lehetne bárkinek bizonyítéka egy olyan dologra amit 8 milliárd ember nem tud egyértelműen eldönteni? Bármi amit felhoznak érvnek a másik oldalon valaki megcáfolja és fordítva. Szerintem mindenki abban hisz amiben akar és ha egyszer majd meglátogatnak minket, ténylegesen felvállalva a létezésüket akkor már nem lesz mit eldönteni. Addig is amíg bujkálnak előlünk nem igazán van értelme a kérdéssel érdemben foglalkozni.
jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kedves Vezető ***** válasza:
31%

Vagy ban az a verzió is hogy régóta járkálnak időutazók, ez esetben szerintem semmivel sem másabbak, mint bármelyik turista.

Nem fogják azt mondani, hogy :

" Hello, a jövőből jöttem, mi újság?"

Mert akkor könnyen úgy végeznék mint Bruce Willis a 12 Majomban.

jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!