Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látta valaki ezt a különös...

Látta valaki ezt a különös "jelenséget"?

Figyelt kérdés

Békéscsabán, október 21-én este 22:35 és 22:38 között történt. Kinéztem a szobám ablakán, és láttam két, számomra megmagyarázhatatlan "jelenséget".

Először azt hittem, hogy repülők, de pirosan, zölden, és narancssárgásan villogott az egyik, (valamivel gyorsabban haladt az égen, mint egy repülőgép), körülötte pedig össze-vissza cikázott (sokkal gyorsabban) egy fehér fényű, kisebb méretű objektum. Viszonylag alacsonyan repültek, és nem adtak ki hangot.


Nem készítettem róluk fotót, mert sajnos le volt merülve a mobilom, és a fényképezőgépem sem volt elérhető közelségben.


Látta közületek valaki ezt az érdekes "jelenséget"?

Mit gondoltok róla?


2010. okt. 23. 12:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de egyáltalán nem így nézett ki a két UFO, amit láttam.
2010. okt. 24. 21:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi vasárnapra virradóra éjfél után három sárga fényt láttunk amik pislákoltak majd egyik a másik után kialust...nem tüntek repülőnek...se a fény alakja se sebessége...és a repülők nem alszanak ki...
2010. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
2010. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Megéri Budapesten lakni, főleg a közepén. Innen max. a szomszéd 10emeletes házait látni, UFOkat......

Szívesen megnéznék egyszer egy ilyen jelenséget, de ekkora szmogréteg alatt szegény alien is elbizonytalanodik, h jó helyre jött e......

2010. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szegény utolsó! Tényleg sok mindenből kimaradsz. Laktam a fővárosban, ott évekkel ezelőtt sem lehetett csillagokat nézni. Pontosan nézni igen, látni nem. Ezért jobb vidéken. Az első igazi csillaghullást, ami augusztusban szokott lenni, egy Tisza melletti kis faluban láttuk. Na, ott esténként néztük ám az eget. Nem messze lakunk a fővárostól, de 1,5 éve költöztünk itt a település észak-nyugati részébe, a zöldövezet (külterület) határára. Domboldalon áll a házikónk, és körbe lehet látni a teljes égboltot. Esténként gyönyörködünk az égboltban.
2010. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mázlista.....
2010. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!