Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látta valaki ezt a különös...

Látta valaki ezt a különös "jelenséget"?

Figyelt kérdés

Békéscsabán, október 21-én este 22:35 és 22:38 között történt. Kinéztem a szobám ablakán, és láttam két, számomra megmagyarázhatatlan "jelenséget".

Először azt hittem, hogy repülők, de pirosan, zölden, és narancssárgásan villogott az egyik, (valamivel gyorsabban haladt az égen, mint egy repülőgép), körülötte pedig össze-vissza cikázott (sokkal gyorsabban) egy fehér fényű, kisebb méretű objektum. Viszonylag alacsonyan repültek, és nem adtak ki hangot.


Nem készítettem róluk fotót, mert sajnos le volt merülve a mobilom, és a fényképezőgépem sem volt elérhető közelségben.


Látta közületek valaki ezt az érdekes "jelenséget"?

Mit gondoltok róla?


2010. okt. 23. 12:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként a pirosan, zölden, narancssárgásan villogó "valamin" ez a három fény háromszög alakban volt elrendeződve.
2010. okt. 23. 12:51
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy az egészet álmodtad?
2010. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem álmodtam.
2010. okt. 23. 16:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, Pest megyében lakom, pedig én minden este figyelem az eget. Szerencsére olyan helyen lakunk, ahonnan szépen körbe lehet látni az égboltot. Láttam/láttunk azért már érdekes dolgokat mi is, és biztos nem álmodtam, mert volt, mikor az ébren lévő családtagok is látták velem együtt. Kár, hogy ez nem erre volt:(
2010. okt. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én láttam, de én sem fényképeztem. Elég ijesztő volt...
2010. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Am én Szabadkán, de jóval később, éjfél körül!
2010. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia Jacko1298!


Kérlek, leírnád részletesebben az élményed?

Akkor is viszonylag alacsonyan repült a két objektum?

Ott cikázott mellette egy kisebb, fehér UFO is?

Milyen irányba repültek, mennyi ideig sikerült megfigyelned őket?


Készítettem egy rajzot róluk. A fehér nyilak a két UFO repülési irányát mutatják. Sajnos nem tudok valami jól rajzolni, és nem biztos, hogy a színes UFO-nál a három szín ilyen sorrendben volt, de legalább hasonlít valamennyire rá:


[link]

2010. okt. 23. 19:38
 8/16 A kérdező kommentje:
2010. okt. 23. 19:41
 9/16 A kérdező kommentje:
A második link a jó.
2010. okt. 23. 19:44
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ezzel kapcsolatban lehet?

2010. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!