Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO Kínában?! Video is van

UFO Kínában?! Video is van

Figyelt kérdés

[link]


[link]


( Utobbit többen is látták)


Ti hisztek benne?


2010. okt. 9. 09:05
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
Hát elég érdekesek, de Kínában mint tudjuk sok a hülye ember... Akármire képesek. Szerintem csak igenjó szerkesztői munka, főleg a második. Az első már gyanúsabb mert nem olyan minőségi a felvétel és bemozog..hát nem tudom majd megmondják az okosak
2010. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Most aki nem látja hogy a második a föld légkörébe érintőlegesen belépett űrszemét ami ég és elfüstöl hát annak a látásával és a felfogóképességével baj van. Ez egy kúpalakú fém tárgy ami egyre kisebb lesz mert elfüstöl.
2010. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Érdekelne mért van a leggyakrabban "repülő csészealj" az ufo videókon. Most az elsőre értem.Amúgy hiszek én is az idegen civilizációkban, csak nem hiszem, hogy itt lennének. Valamint elég nagy egoizmus kell ahhoz, hogy azt gondoljuk csak ezen a bolygón alakult ki az élet ilyen formája.
2010. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Az elsőnél ott lóg ki a ló lába hogy amikor meglátja a "tárgyat" nem veszi középre és nem zoomol rá. lyen nincs!Látszik hogy amikor az épületet vették ot semmi nem volt mert akkor ráközelítettek volna.
2010. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A második lehet egy hibásan működő rakéta is.


Ld. a norvégiai "ufót", amiről kiderült, hogy tönkrement orosz rakéta:


[link]


Az persze látványosabb volt, mert forgott.


Az első egy gagyi filmtrükk.

2010. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Na, közben jobban megnézve rájöttem, miről van szó. A 2. felvételen egy rakéta látszik, jól működik; már elég régóta repül (1-2 perce). 0:29 körül megfigyelhető egy fokozat leválása.


Vagy ballisztikus rakéta kipróbálása, vagy kémműhold pályára állítása történt (az persze kérdés, miért nem a tenger fölött szórakoztak ezzel). A kísérlet katonai jellege indokolja, hogy nem volt hivatalos közlemény az esetről.

2010. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%

Nem tartom valószínűnek,hogy,ha már ideutaznak több millió/milliárd fényév távolságból,akkor titokban tartanák magukat vagy rejtőzködnének.2 okból jöhetnek ide.1.:haverkodni,ez esetben jönnének,leszállnának,összehaverkodnánk és az egész világ tudná. 2.: területet foglalni,ez esetben meg minek szarakodnának ennyit?Valószínűleg(ha már idáig eljutnak) jóval fejlettebbek nálunk és nem okozna nekik gondot egy totális invázió.


Tehát azt gondolom,hogy biztos vannak más civilizációk is,de nincsenek itt.Még nincsenek.

2010. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Én is hiszek a földönkívüliekben. De ez kamu.
2010. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
A földönkívüli űrhajók nem húznak maguk után semmiféle kondenzcsíkot. Ez valami más jelenség volt.
2010. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 10:52


Ennyi erővel lehet h olyan okosak hogy nem is akarnak háborut és véglis nem olyanok mint az emberek hogy csak gyilkolni és csak a terület kell...Lehet hogy inteligensebbek sokkal és még csak tanulmányozzák az embert :D

2010. okt. 9. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!