Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon trükk felvétel csak?

Vajon trükk felvétel csak?

2010. okt. 2. 19:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Na ezek tényleg durvák!
2010. okt. 2. 20:21
 12/21 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem is inkább génkísérletek áldozatát vagy sugárfertőzött szülő "gyermekét" láthatjuk a felvételen.

Nem hiszem,hogy egy távoli bolygón is hasonlóan alakult volna az evolúció:két kéz,két láb,egy fej....

Viszont egy előttem szóló,aki azt írta,hogy ezek csak a csicskái az igazi földönkívülieknek lehet igaza.Pl ha ezek emberek voltak,elrabolták őket és a bolygójukhoz aklimatizálták,átalakították az alienek!

2010. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

No meg az is valóban elgondolkodtató,hogy az amcsiknak az ölébe pottyan egy földönkívüli,ők meg egy "iparikamerával" figyelik meg a viselkedését,aztán egy fazon egyszerűen benyit minden biztonsági intézkedés nélkül és lerakja neki a tejbepapit.:-)

Különben is,ha a Holdraszállást megcsinálták 69ben,akkor ezt a mai technikával egy elsőéves informatikus összedobja.

Azt vártam végig,hogy mikor mondja:"Az én drááááágasááááágom"

2010. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező videója egyértelműen 3d animáció, ráadásul amatőr munka. Az alien mozgása teljesen természetellenes, az animátor nem sajátította el teljesen a súly megfelelő ábrázolását. (Minden testrésznek van saját súlya, aminek lendülete van, ez kihat a mozgásra, és ha egy animátor ennek szellemében animál, sokkal életszerűbb eredmények születnek)

Persze, minél kevésbé hasonlít az emberi anatómiára egy modell, annál hihetőbb a közönség számára a mozgás, hiszen nem tudjuk hogy egy aliennek pontosan hogyan kellene mozogni. A hibákra azt hisszük hogy ez az alienek mozgásának jellegzetessége. Pedig neki is valószínűleg emberszerűek az izmai, csontból és húsból van.


A grafikához nem értek, de a felvétel "rossz minősége" is segítette a készítőt a hihetőségben.



Még a piros-szemű csecsemő videóhoz tudok hozzászólni:

Az egy ritka, és nagyon szörnyű bőrbetegség :(

[link]

Ezek a gyerekek születés után csak nagyon rövid ideig élnek.

Uhh, kivéve ő:

http://www.youtube.com/watch?v=lOPARxS2qak


meg az új mortal combat filmből "reptile"

http://www.youtube.com/watch?v=cs3ROFNxa5M

2010. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
reptile az király,szeretjük az MORTAL KOMBAT-ot azon nöttem fel..
2010. okt. 2. 21:10
 16/21 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként az első oldalon amit az utolsó kommentelő belinkelt, az egy indiai baba, aki genetikai rendellenességgel született, mert mint tudjuk ők a rokonaikkal esküsznek. És ez lesz a végeredmény. Egyébként a legtöbb genetikailag korlátozott baba indiában jön világra.
2010. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Neither sex nor ethnicity seem to affect the likelihood of a child having the disorder." - a wikipediáról, amit belinkeltem.
2010. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ez tök félelmetes nem fogok tudni aludni :(
2010. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
tuti h kamu.. !!!!!!!!!
2010. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
EZ FAKE !
2010. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!