Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vajon trükk felvétel csak?

Vajon trükk felvétel csak?

2010. okt. 2. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Meglehet...hogy kerülne nyilvánosságra egy ilyen felvétel?

De amúgy meg ki tudja...annyi sok sugárszennyezett környék van,meg,klónozási kisérlet....Mert gondolom nem ufo:) Durva lenne ha egy olyan népség" ami idáig el tud jutni azt így lehetne mutogatni :S

2010. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
igen, ráadásul elég sztereotip szegény űrlényekre nézve, hogy mindig ilyen dülledt szemű gólemnek ábrázolják őket.
2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem trükk felvétel. Ezek a szürkék, az ugynevezett kontrollkatonák, akik a Földön ellenőrzik azokat a dolgokat, kísérleteket,amit kiad nekik a magasabb intelligencia, vagyis a főnökük.Ez egy kitenyésztett faj, de az igazi faj nem így néz ki. Kaját adott be neki valaki, ahol megfigyelés alatt tartják. Kíváncsi lettem volna rá, evett-e belőle. Mert nincs bélrendszerük, csak kocsonyás felépítésük. Az ilyen fajok, nem hiszem hogy tul sokáig tudnak élni Földi környezetben. Ahol élnek, ott energiával táplálkoznak, energiakürtőkből áramlik az életet adó energia.
2010. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
elég szar kamerákra telik az usának. szerintem animált videó.
2010. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is kamu,ilyen camos videokat a telommal szoktam csinálni..
2010. okt. 2. 19:30
 6/21 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És 7:29-től 10:20-ig is...
2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nagyon emberi mozgása van ennek az "űrlénynek". :D

Amúgy szerintem létezik élet a földön kívül,de az ott élő lények nem így néznek ki arra mérget vennék..

2010. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
megismerem ő ET
2010. okt. 2. 19:58
 10/21 anonim ***** válasza:
2010. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!