Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez valódi felvétel?

Szerintetek ez valódi felvétel?

2011. jún. 27. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az.többen is észleltél London fölött ezeket.lehet ufo lehet nem de azért kemény hogy a város kűlönböző pontjaiból ugyan azt látták biztos nem hamis.
2011. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni,hogy hamis-e...
2011. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valósnak tűnik. Főleg, hogy többen is ott kamerázzák, meg veszik fel, az "utca közepén". De hogy mik azok, azt nem tudom, és nem fogom azt mondani, hogy földönkívüliek. Érdekes, hogy az ilyenek csak külföldön vannak, itthonról még 1 valósnak tűnő felvételt sem láttam. :)
2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Londonban és Angliában általában sokkal több paranormális elenséget tapasztalnak, de ez hitvilág kérdése is. Mivel fogékonyabbak rá, azt is el tudom képzelni, hogy időnként megrendezik nekik a parádét. A felvétel biztos nem hamis, csak amit látsz, nem biztos, hogy ufo (a BBC rádió épülete felett volt, el tudom képzelni, hogy vicces kedvűek odavetítették)
2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

azt figyeltétek, hogy a rángatásnál a felhők megremegnek, de a kis pötty nem? sztem ez nem valódi...

olyan, mintha kb. paint-tel lenne rajzolva, a kamerásokat meg meg lehet oldani

2011. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17:24 IGEEEN:D Én is pont ezt akartam írni,mikor megremegett a kamerája,és rá fókuszált a nagyobbik fehér ''golyóra'' Akkor a golyó nem remegett meg,de viszont a felhő meg igen:) Szóval,vagy lefizette a gyerek,hogy csinálják úgy mindtha ott lenne valami,vagy nem tudom:)

De ez elég furi:D

2011. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,én úgy látom az is megremeg :D
2011. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kriszesz91 ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=9Cv__31naos&feature=related itt egy elemzés a videóról:) érdekes.. én szeretném tudni, hogy ez valódi. De félek, nem az:(:D
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem igazi , nagyon élethű, egyébként ha kimentek este és nézitek az égboltot, mostanában nagyon gyakoriak az ilyen jelenségek... Tegnap este is láttam egy hatalmas nagy fényes pontot ami hamar eltűnt az égboltról.
2011. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Informatikus vagyok (ezt vagy elhiszed, vagy nem) és azt mondom, hogy semmiféle grafikai munka nem látszik rajta.

A tárgyak túl gyorsan mentek, és túl magasan (főleg a végén) hogy repülők, vagy vadászgépek legyenek (mellesleg kondenzcsík sem látszik).

Az a oda-vissza mozgó pillanat pedig egyenesen kizárja, hogy emberi gép legyen, mivel a pilótáknak az ilyen "játék" szigorúan tilos. Nem ezért kapják a gépet.

Amikor megállt az egyik egy helyben látszott a hosszúkás, lapos formája.

A mozgásából ítélve ráillik eyy tipikus UFo-ra.

Valószínűleg átverés, de a felvétel igazi.

2011. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!