Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért röhögik ki a válaszadók...

Miért röhögik ki a válaszadók a kérdezőket, amik a kérdezőkkel megtörténtek pl. :láttak UFO-t, vagy eltérítették őket? Többi lennt

Figyelt kérdés
ez azért szánalmas, szinte bárkivel megtörténhet, és nem kéne gúnyolódni
2010. aug. 23. 16:04
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
oké,ennek én iss:)eddig összesen te vagy a második aki egyetért velem:)jó érzés h nem vagyok egyedül ezen az oldin:)
2010. szept. 9. 17:44
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a kérdezőhöz! De halkan megjegyzem, sokan vannak itt, akik csak azért csinálják a "műbalhét", mert mással nem tudnak foglalkozni. Pedig nyugodtan nézhetnének kismillió tv-adón olyan műsorokat, ahol igenis bizonyítják ezeknek a dolgoknak a valóságát. Egyszerűbb nekik, hogy feljönnek erre az oldalra, és itt kikiáltani, hogy mindenki hülye, aki hisz az ilyenekben. Szerintem nem kellene reagálnunk rájuk, úgy kellene tennünk, mintha nem is látnánk a bejegyzéseiket, akkor nen tudják kiélni magukat. Egy idő után majdcsak elhallgatnak.
2011. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Inkább az a kérdés mi a francot keresnek ebben a témakörben és nem az hogy mért röhögik ki szegény ártatlan kérdezőt. Ők járnak rosz helyen és még nekik ál feljebb de hogy mire fel jó kérdés. Szerintük agyalágyult aki hisz az ufókba de akkor az is őrült aki egy őrültel szóba ál!


Ezért két variáció van:

1. Mivel őrültel épp eszű ember nem ál szóba, vagy ha igen akkor ő is őrült!

2. Nem néznek mineket őrültnek mivel leálnak velünk beszélni, vagyis a sértegetéseikre maszturbáljanak.

2011. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy ha a mi gépeink 50 év alatt akkorát fejlődtek, hogy csak na.. És egy 50 évvel ezelőtti repcsi és a mai között hatalmas külső megjelenési különbségek vannak... Akkor miért látnak ezek az emberek még mindig csészealjakat repülgetni? A földönkívüliek technológiája nem változik? Vagy ez a gömbölyded forma a legideálisabb az űrutazásra(stb.)..? És én még miért nem láttam ilyet illetve hasonlót se? Miért nem úgy képzelem el a földönkívülit, mint ahogy a filmekben van és miért nem félek tőlük? És akik reklámozzák, hogy ők azok, vagy, hogy ők láttak ilyet miért mondják mind ugyan azt a sületlenséget amit a filmek is nyomatnak? Hozzáteszem. Akinek van egy kis gógyija. Az tudja, hogy normál esetben nem lehet csak úgy az űrben ide-oda utazgatni... Rohadt sok időbe telne.. Tehát mi következik ebből? Hogy tereket hajlítgatnak, dimenziók között ugrálnak stb.stb. Nos, ha így közlekednek akkor miért mindig ugyan az folyik mindenhonnan? Ahány kultúra annyi fajta "űrhajó" és annyi fajta "külső megjelenés"... Tehát rengeteg fajta formájú űrhajót kéne látnunk illetve rengeteg formájú földönkívülit is.. Nem csak mindig csészealjat vagy egyéb objektumot.. Viszont általában mindenki ezzel jön.. Az antropomorf ábrázolásról már kezdenek leszokni, bár azért még arról is hallani...


Aztán, ha már mi is tudunk olyat alkotni ami repül, gyors, bemérhetetlen és szinte láthatatlan. Akkor egy sokkal magasabb szintű technológia ami képes ilyesmikre, miért nem ilyen járművekkel teszik ezt? Ha pedig nem érdekli őket az, hogy meglátjuk őket akkor miért nem jönnek ide akkora hajókkal, mint mondjuk a Függetlenség Napjában? Miért mindig csak ezekkel a kis normál nagyságú hajókkal.. És akkor most ne hogy azt mondja nekem valaki, hogy az a kis jármű több ezer kicsiny lényt rejteget, mert a szőrszálhasogatás uncsi..

2011. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hisz amit akar.Én is láttam már Ufót,és mindenki tudja hogy nem a középkorban élünk,és tisztában vagyok vele mit láttam.A legtöbb ember csak azt hiszi el amit lát,sokszor még olyankor is beakarja csapni saját magát.Nem kell velük foglalkozni,mit számít egy idegen véleménye?Ne bosszantsd fel magad ilyen hülyeségeken.Mindenki azt gondol amit akar,ennyi!
2011. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%

21:18


A kérdésre válaszolj ha tudod a választ. Kérdéseidet pedig tedd fel új kérdésnek.

2011. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz egyeseknek elhinni hogy léteznek földönkívüliek?Rengeteg hamis felvétel található youtube-on,de kíváncsi vagyok mit gondolnak azok akik nem hisznek bennük,erről a videóról.Milyen nagyszerű érveket hoznak fel a videón látott,jelenségekről,mivel magyarázzák már meg megint hogy lehetetlen hogy földönkívüliek léteznek.:D


http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc

2011. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
nana, az idegenek látogatásásának a földön tagadás csak hitetlenség lehet, az ha valaki ha nem hisz a földönkívűli civilizált létformákban akkor az egyszűrűen tájékozatlan idióta
2011. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22:43 imádlak!
2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel.

Ha egy kérdés kamunak tűnik is, vagy nem erre az oldalra kéne írni akkor sem kéne "meghalni a röhögéstől", amit már olvastam valahol. Vagy kigúnyolni sem kéne.

A legegyszerűbb mód: Jelenteni

Ha nem olyan rossz a kérdés, akkor meg elmagyarázni neki hogy ne ide írja, hanem a google-ban keressen rá, nem pedig kiröhögni hogy milyen hülye.

Egyébként én meg szeretem is valamilyen szinten a kamu kérdéseket. Csak ne legyen eltúlozva...

2011. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!