Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egy ideje olyan érzéseim...

Elektra28 kérdése:

Egy ideje olyan érzéseim vannak szinte minden naposan mintha már egyszer megéltem volna azokat a dolgokat amik megtörténtek, és tudom is hogy megéltem. Mintha vissza utaznék az időben de mégsem. Szerintetek mitől van ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is történt már ilyen. Deja-Vu. Olyan is volt, hogy este megálmodtam mi lesz holnap és másnap pontosan úgy történt. (Nem az egész napomat, csak egy részletet belőle). Nem vicc. Vagy reinkarnáció, azaz újjászületés.
2011. febr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom deja-vu,vagy reinkarnacio.Velem is szamtalnszor megtortent,bar en nem hiszek a reinkarnacioban,ezert varom valaki adjon neke valami racionalis magyarazatot.
2011. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem,ha ilyen van nagyon megijedek...csak néha van velem,de nem értem,mért kezdődött minden előről,úgy érze mintha nem csak én lennék a dolgok menetére befolyással! Hál Istennek,ritkán van ilyen,de olyankor nem vágom mi van!
2011. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok.(ha nem írt azóta más:D)

Szóval a legdurvább az volt,amikor ültem egy kis eldugott kocsma szerű nyugis,de enyhén füstös helyen,beszélt hozzám egy ember,akivel elég ritkán találkozom,ahogy beszélt hozzám,minden mondata beugrott előszőr ledöbbentem,mejd mondtam,hogy "dezsávűm" van,erre saját mondatomtól is az lett! Hallgattam továb a faszit és azon kattogott az agyam ,mi is lesz a következő mondata... Ráadásúl úgy éreztem,ez a beszélgetés már több évvel ezelött lezajlott! Olyan volt,mintha vissza mentem volna,az időben és előről kéne lkezdenem mindent,csak a belső tapasztalataim változtak volna!

2011. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!