Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez volna a Poltergeist?...

Ez volna a Poltergeist? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ma történt a dolog, teljesen egyedül vagyok itthon, se kutya, se macska nincs a házban(csak a kertben). Itt ültem a nappaliban, neteztem, közben jó hangosan zenét hallgattam.

Először lépteket hallottam, de azt hittem, csak a macskám jött be. Utána csend. Aztán hallok egy nagy csörrenést, és látom, hogy a CD-k, amik a tévé tetején voltak, a földön vannak. Felálltam a székből, hogy odamenjek, és akkor láttam is a dolgot, mert repülni kezdett a többi cédé is, ami még a tévé tetején maradt. Nem úgy, mint ami azért esik le, mert hangos a zene, és a hangfrekvenciáktól rázkódik, majd lepottyan, hanem ezek úgy repültek, mint amikor valaki/valami lelöki őket.

Úgy megijedtem, hogy csak nemrég mertem bejönni a házba, eddig kint voltam a kertben.A dolog délelőtt történt.

Nem vagyok 13 éves, nem vagyok csaj, nem drogoztam be, megtörtént.

Kérném, hogy szkeptikusok ne írjanak, nem tőlük kérdeztem.


2010. júl. 9. 17:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
basszus, akadjatok már le erröl a témáról. nem általánositok én itt senkit. sz@rt se tudsz rólam, szóval épp, hogy Te ne minősíts engem.
2010. júl. 21. 22:12
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az!Én lány vagyok és abszolút nem érzem úgy, hogy "általánosított" stb.....

Amúgy a Poltergeist jelenség nem igazi szellem általában(!), hanem te magad okozod (: Kicsit olvass utánna :) Talán megoldást is találsz rá, hogy szüntesd meg. :/

2010. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
oké, utánanézek picit:)
2010. júl. 28. 11:46
 24/26 anonim ***** válasza:
74%
Halt meg valakid a közelmúltban? Történt már hasonló eddig is? nyilvánvalóan egy szellem volt. Velem is történt már pár dolog. Előbb utóbb békén hagy. Ha nem, megoldatlan ügyed van. Ha elköltözöl is követhet.
2010. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
nem halt meg senkim sem, viszont már egészen icipici korom óta vannak ilyen fura dolgok, de ennyire durva még nem volt. előfordult már, hogy láttam egy sötét alakot, akkor még kisebb voltam, és csak a fantáziámra fogtam. néha leestek tárgyak, egyszer fejbevágott egy könyv, meg ilyenek. azóta már volt költözés, lassan két éve, de nem szűnt meg. igazából szakaszosan jönnek elő ezek a dolgok, most egy ideje már csend van hálistennek.
2010. szept. 9. 18:47
 26/26 anonim válasza:

:S:S

Hát ha szakaszosan jönnek elő a dolgok abból szerintem baj lehet :S

Gondolj bele:


1.Látsz egy fura alakot

2.Fejbe vág ''valami/valaki'' egy könyvel

3.Lerepülnek a CD-k, és hallasz kopogásokat

4. Még durvább dolog


Szerintem vigyázz ezzel a dologgal, ne csinálj semmi olyat amivel egy 2. személyt idegesítenél tudnál pl. Hangos zene(mint ahogy leírtad)


Templomba járni nem lenne ezek után.

Lehet hogy ő is ezt akarja.


14/F


Bocs, ha úgy gondolod hogy hülyén fogalmaztam,de ezt gondolom.

2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!